Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hepsi Burada Mağazasının Olumsuzlukları.

Önerilen Mesajlar

Merhabalar!

Hepsi Burada mağazası olumlu yorumları koyuyor,olumsuz yorumları yayınlamıyor,niye diye sorduğumda kriterlere uygun olmadığı gerekçesiyle diyorlar,birkaç kez aynısını yapınca siteden ayrıldım,

mutfak tipi çakmak kırıldığı için yenisini araştırırken; Bic marka mutfak tipi çakmak

U140 Mutfak Tipi Çakmak

Marka: BIC

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı. 

Fiyatı: 19,90 TL 

yukarıdaki fiat carrefour da özdilek te 14.99 yani çoğu sitede 15 tl civarı.ama Hepsi Burad da 35 tl. be nedemek .insanlarımızı yolunacak kaz zan ediyorlar sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hepsiburada.com artık bir pazar yeri, siz de orada dükkan açabiliyorsunuz. Satıcı kısmından kimin sattığını görebilirsiniz. Fiyat konusu bence eleştiriye açık olamaz çünkü kimse bir yerden almak zorunda değil ? 

Yorum konusunda haklısınız, beş para etmezler. O yüzden Amazon geliyor ve rahatlıyoruz ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hepsiburada.com'dan yaptığım onlarca alışverişin neredeyse hiç birisinde sorun yaşamadım. 

Sorun olarak söyleyebileceğim şey ise, bir sefer bir yıllık lastik göndermişlerdi, kendime değil de bir abimize almıştım. O da sorun değil dedi, o şekilde kaldı. 

Yorum kısmında, benim "ürünü başka bir yerden daha uygun fiyata almıştım, ürün güzel..." şeklindeki yorumumu da yayınlamışlardı diye hatırlıyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hepsiburada da kötü hiçbir yorumumu yayınlatamadım. Eğer arada çok fiyat farkı yoksa n11 gibi siteleri tercih ediyorum. N11 den silecek geldi dün. Ama yanlış geldi. Satıcıyla iletişim kurdum geri gönderme, biz yenisini gönderelim bu hediyemiz olsun dediler.Çünkü kötü yorum hemen yayınlanıyor ve satıcı yara alıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence N11 Hepsiburada' dan daha iyi. Çünkü havuz hesabı olayı var. 

N11 den sorun yaşadığımda satıcılar çok ilgili. Çünkü para havuz hesabında. Sorun yaşamam halinde onaylamaya bilirim. 

Geçen saat almıştım yanlış gelmişti ürün kodundan dolayı. Satıcıya durumu bildirdim hemen beni aradı ve yanlış gelen ürünü kargoya vermem ona ulaşması onun tekrardan gerçek ürünü kargolaması süreci uzatacağı için gerçek ürünü hemen kargoya verdi. Ben de yanlış ürünü kargoya verdim. . Hepsi burada da bu süreç daha uzun oluyor. N11 de Satıcılar için müşteri memnuniyeti çok önemli çünkü puan sistemi var. Müşterinin kötü puanlaması ödemeyi dahi sıkıntıya düşürüyor

BurakHAN tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar!

Hepsi Burada olumsuz yorumların çoğunu yayınlamıyor,bazı arkadaşların yorumları yayınlanmış olabilir.Yönetici Yakup Çağatay'ın yeni kurulacak dediği site bir an önce  faaliyete geçse.

9 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

O yüzden Amazon geliyor ve rahatlıyoruz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Pahası yüksek ürünlerde satıcının hepsiburada olmasına özen gösteriyorum. Diğer sitelerde de durum aynı. Ürünlerin kalitesi açısından satıcı bu noktada önemli. Yorum kısmında ise bir şey diyemem ama hepsiburda.com'dan 4 adet otomobil lastiği almak için bilgi sormuştum. Lastiklerin üretim yılı gözüküyor ama hafta olarak herhangi bir bilgi gözükmüyordu. Müşteri hizmetleriyle iletişime geçtiğimde lastiğin hafta bilgisini veremeyiz dediklerinde direkt vazgeçmiştim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hepsiburada'dan yüzlerce ürün aldım.

Olumsuz yorum yayınlanma durumuyla ilgilenmedim,

yani dikkat etmedim.

Problem oluştuğunda, hepsinde benim lehime çözümlendi.

Lastiklerde,

ilan ettikleri üretim tarihinde fark olduğunda,

hiç sorunsuz değiştirdiler.

Böyle çok ürün iade ettim.

Hatta bal almıştım, tadına bile baktım,

beğenmedim dedim iade aldılar. (Belki biraz ayıp oldu ama)

Yani ben memnunum, hala alışveriş yapıyorum.

Alternatif sitem N11'dir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hepsiburada satışlarından genel olarak memnunum. Ben de bir defa açıklamaya göre farklı özellikle ürün geldiğinde iade edilmesini vs istemiştim, kabul etmemişlerdi/cevapları çoook geç geliyordu vs. Ben de Ümraniye'deki depolarına gidip, alın bunu deyip vermiştim iade ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Motor yağı sipariş etmiştim, neredeyse 1 ay sonra aldım siparişi. Müşteri hizmetlerini aradığımda paramı iade edin diyorum yapamayız bekleyin diyorlardı. Sürekli biz şikayet açtık geri dönüş olacaktır size deyip geçiştiriyorlardı. Ondan sonra da alışveriş yapmadım düzeldi mi bilmiyorum. Telefon alacağım fiyatları da çok vatan bilgisayar, teknosaya göre fiyatları uygun kafam karıştı açıkçası.

--2 dakika sonra eklendi--

şimdi baktım 55 gün sonra göndermişler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29 dakika önce, Berat Öztürk yazdı:

Motor yağı sipariş etmiştim, neredeyse 1 ay sonra aldım siparişi. Müşteri hizmetlerini aradığımda paramı iade edin diyorum yapamayız bekleyin diyorlardı. Sürekli biz şikayet açtık geri dönüş olacaktır size deyip geçiştiriyorlardı. Ondan sonra da alışveriş yapmadım düzeldi mi bilmiyorum. Telefon alacağım fiyatları da çok vatan bilgisayar, teknosaya göre fiyatları uygun kafam karıştı açıkçası.

--2 dakika sonra eklendi--

şimdi baktım 55 gün sonra göndermişler.

Herhalde fark etmediniz,

ürün size ulaşıncaya kadar sipariş iptal etme

imkanınız var.

Bazı alışverişlerim de,

ürün daha bana ulaşmamışsa

ürünü almaktan vazgeçtiğim oluyor, 

hemen siparişi iptal ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.