Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Gecikmeli Ön Far Nedir?

Mehmet Ayberk Dasar

Soru

Selamün aleyküm kullanım kılavuzunu okudum fakat bulamadım veya gözümden kaçmış Focus 2015 aracım var yol bilgisayarında gecikmeli ön far var ne demek ayrıca gündüz kısaları yakmaya gerek var mı sizce parklar yeter mi dikkat açısından siz nasıl kullanıyorsunuz bir de fotoğraftaki içinde A yazan ampül ne işe yarıyor cevaplarsanız çok sevinirim 

image.jpg

Mehmet Ayberk Dasar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Sayfa 105

Screen Shot 2018-07-21 at 13.13.36.png

Gündüz LED farları yokken sürücüler ve üreticiler kısa farı kullanıyordu, bir şeydir ama her şey değildir. LED'li far ile değişim yapılabilir çok önemli ise. Sitede konuları var bolca değişim hakkında.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 dakika önce, Mehmet Ayberk Dasar yazdı:

Teşekkür ederim ama bizimki titanyum anahtarsız çalışıyor onu nasıl yaparım bir de ampülün içindeki A simgesi ne işe yarıyor kusura bakmayın yeniyim pek bir şey bilmiyorum 

Hemen üstünde 103. sayda ? Motoru durdurup yukardaki işlemi yapıyorsun bu kadar. Anahtar farkı yok.

Screen Shot 2018-07-21 at 13.21.46.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ben her zaman otomatik (ampül içinde a ) olan şeçenekte kullanıyorum . hava aydınlığına göre kendi yanıyor. Akşam arabayı park edip inince belli bir süre saymadım farlar yanmaya devam ediyor. Bazıları bu özelliğe follow me home da diyor. Bu özellikten bahsettiğini anladım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 dakika önce, Ömer Er yazdı:

Bence tam tersi daha elzem bir durum benim için. Akşamları marşa basmadan hep off konumuna alıp motoru çalıştırıyorum. Sonra auto konumuna çekiyorum. Keşke kontak yarım olduktan 15 sn sonra farlar devreye girse.

Neden böyle bir şey yapıyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.