Jump to content
  • Welcome!

Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Yakup Çağatay

Yeni Focus Mk4 Euroncap’ı 5 Yıldızla Geçti (2018 Ford Focus)

Recommended Posts

Şimdi, Çınar Tümerkan yazdı:

Iihs yi yillardir takip etmekteyim Focus 3 veya 3.5 zamaninda top safety pick almisti fakat ne de olsa ilk defa yollara 2012de cikti ve gorece eski bir teknolojiye sahipti. Mk4 ise tamamen yeni bir arac ve henuz iihs tarafindan test edilmedi. Fakat japon araclari konusunda haklisiniz overallda en yuksek notlari onlar aliyordu

Edilmeyecek de, o pazarda satılmıyor. 

Turbo benzinli modeller ne zaman gelecek ?? focus 4 dizel motor; şahsen diğer çoğu markanın dizellerinden daha kaliteli ve verimli olmasına rağmen, arızalanma (ülkemizdeki kullanıcıların dizel bakımına özen göstermemesi , kötü kullanım) ve mastaf bakım ücretleri sebebiyle dizele geçmek istemiyorum ama atmosferik pws gücü düşük , biraz şehir içinde de biraz fazla yakıyor. İnadına motorumun orjinalligi bozulmaması için tüp taktırmayacağım. 🙂 Forumdaki Ford kullanıcılarımızın bazılarıbile bu sebepten başka markalara geçti.

8 dakika önce, Deniz S. yazdı:

Turbo benzinli modeller ne zaman gelecek ?? focus 4 dizel motor; şahsen diğer çoğu markanın dizellerinden daha kaliteli ve verimli olmasına rağmen, arızalanma (ülkemizdeki kullanıcıların dizel bakımına özen göstermemesi , kötü kullanım) ve mastaf bakım ücretleri sebebiyle dizele geçmek istemiyorum ama atmosferik pws gücü düşük , biraz şehir içinde de biraz fazla yakıyor. İnadına motorumun orjinalligi bozulmaması için tüp taktırmayacağım. 🙂 Forumdaki Ford kullanıcılarımızın bazılarıbile bu sebepten başka markalara geçti.

Konu dışı yerine diğer konuları kullanmanızı öneririm.

Kusura bakmayın , üçkağıtçı distribütör ünün temsil ettiği markanın arabasının İİHS testinden daha daha iyi durumda çıkması Ford kullanıcısı olarak zoruma gidiyor bu sebeple yazdım. Turbo benzinli modelleri istiyoruz o zaman görürüz bu kadar satabilecek mi ! Teşekkür ederim

6 saat önce, Deniz S. yazdı:

Kusura bakmayın , üçkağıtçı distribütör ünün temsil ettiği markanın arabasının İİHS testinden daha daha iyi durumda çıkması Ford kullanıcısı olarak zoruma gidiyor bu sebeple yazdım. Turbo benzinli modelleri istiyoruz o zaman görürüz bu kadar satabilecek mi ! Teşekkür ederim

Ben anlamadım ne demek istediniz ancak ilgili kurum ve kuruluşlara hakaret etmiş oluyorsunuz bu da forumda yasak, kurallarımıza dikkat etmeniz sizin faydanıza olacaktır hem de bizim.