Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yol Bilgisayarında Yağ Değiştir Uyarısı.

Osman Akan

Soru

Merhabalar!

arkadaşlar aracımı 12/Temmuz/2018 tarihinde Helvacıoğlu/Muğla servisinde genel bakımını yaptırdım,

Ancak dün akşam çalıştırınca bilgisayarda yağı değiştir uyarısı yazısı geldi,

yağını daha 5 gün önce değiştirdik,araba dün oğlanda idi;sıfırlamayı unutmuş olabilirler dedi,muğla'ya tüketeceğim benzinin parasını verirler dedi.hatta bulunduğun yere (Milas)dahi gelirler dedi.Oğlanda Volkswagen Lena Milas servisinde 2 yıldır çalışıyor,tam bilmiyor olabilir düşüncesiyle siz değerli arkadaşlara&uzmanlara sorayım dedim;oğlanın dediği doğrumudur?birazdan Helvacıoğlunu arayacağım,Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

merhabalar!

en azından 30-40 dk. konu ile ilgili bilgi aradım bulamamıştım,konuyu açtıktan sonra arama butonundan arama fikri geldi,arayınca orada varmış,okudum ,bir arkadaş servisin yönlendirmesi ile arızayı sıfırladığını yazmış,ben beceremem,oğlan sanırım yapar.

teşekkürler.

--2 dakika sonra eklendi--
Bir saat önce, Serdar Eryürekli yazdı:

Sizin oğlan doğru söylemiş. Konusu var. Nasıl sıfırlanacağı da yazıldı.

merhaba,

hatta bu konuyu kolay bulmak için favorilerime eklemiştim,teşekkürler.

Osman Akan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

merhabalar!

Helvacıoğlu servise gittim,

sıfırlanmamış diyerek düzeltti,

ben sizin hatanız nedeniyle geldim,gezmeye değil,benim benzin parası ne olacak dediğimde,ford'ta böyle bir uygulama yok dedi,çay&kahve ne içersiniz ,buyrun dedi(farkında olmadan dalga geçiyor)

5 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Benzinin parasını biz mi alsak ? 

benzin parası yerine çay içtim.?

Volkswagen'de hata serviste olduğunda masrafların tümü(yakıt ücreti dahil)servise ait olabiliyorda niye Ford'ta bu uygulama yok?servis ücreti olarak yüksek meblağlar almasını biliyorlar ya.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.