Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Mk3 1.6 Tdci Duman Atma Normal Mi?

Salih B

Soru

2015 1.6 115 hp 47000 km  tdci style aracimda vites gecislerinden sonra anlik duman atma oluyor. Bu gun egsozun icine baktim kurum var parmagima bulsti. Bundan once 2016 corier kullandim boyle bi durumla karsilasmadim hic. Bu durum normalmi. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
9 saat önce, Salih B yazdı:

2015 1.6 115 hp 47000 km  tdci style aracimda vites gecislerinden sonra anlik duman atma oluyor. Bu gun egsozun icine baktim kurum var parmagima bulsti. Bundan once 2016 corier kullandim boyle bi durumla karsilasmadim hic. Bu durum normalmi. 

Merhaba intercooler hortumu delinmiş olabilir kontrol ettirmenizde fayda var

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Vites geçişlerinde anlık atması normal.Fazlaca şehiriçi kullanılıyorsa bir çevre yolunda 3 yada 4. viteste sabit 3 bin devirde 15 dakika kadar kullanırsanız ara ara duman atma kesilecektir.Aynı şikayetten servise gittiğimde ve forumda araştırdığım kadar ile cevabı bu şekilde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Devirinde kullanmaya dikkat ederim.isininana kadar 2000 devir  gecmem Ara ara otoyolda 3000 devor asgi dusmeden gittim .stop etmeden once en az 30sn beklerim .ayni istasyondan dizel ailrim . Intercoller hortumuna bakıyım ama delik veya yirtilma olsa arac cekisten dusmezmi. Arcin cekisinde hic bir problem yok. 

--1 dakika sonra eklendi--

Anil bey serviste bu dediklerinizden bahsedip. baska bir islem yaptirdinizmi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
9 saat önce, Salih B yazdı:

Devirinde kullanmaya dikkat ederim.isininana kadar 2000 devir  gecmem Ara ara otoyolda 3000 devor asgi dusmeden gittim .stop etmeden once en az 30sn beklerim .ayni istasyondan dizel ailrim . Intercoller hortumuna bakıyım ama delik veya yirtilma olsa arac cekisten dusmezmi. Arcin cekisinde hic bir problem yok. 

--1 dakika sonra eklendi--

Anil bey serviste bu dediklerinizden bahsedip. baska bir islem yaptirdinizmi.

Herhangi bir işlem yaptırmadım,cihaza bağladılar ve araç herhangi bir arıza veriyormu diye baktılar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.