Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sensör Tesisatı Ve Sensör Gözü Hk.

Furkan Çiçek

Soru

Merhaba,

Akşam saatlerinde trafik denetlemesi için kapatılan şeritteki dubalara çıkan bir araç kontrolü kaybedip bana çarptı. 

Sağ aynamı kırıp, benim de sol da ki bariyerlere sürtmeme sebep oldu. Tamponun esnemesi ile iç tesisat zarar gördü.

Exper telefon açıp parçaların kodunu ve fiyatını öğrenip bana bildir dedi.

Ön tesisat kablosu için ;

em5t-15k867-aaa ve EM5T15K867ABA şeklinde iki farklı kod buldum. Bunlardan hangisidir? (Otomatik park mevcut)

Ayrıca, sensör gözümün tekinin hasar görmüş, onunda kodu lazım. 
Bilen arkadaşlar varsa sevinirim, exper benden haber bekliyor.

Edit: Park Sensörleri..

Furkan Çiçek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Parça kodları bulunur. Bu siteden sizde bakabilirsiniz site Direk sizi park sensörü sayfasına götürecek.

Benim anlamadığım eksper neden sizden istiyor. Servise gidip gerekli dosya açıldıktan sonra zaten bildirilecek. Birde yan sanayi parça kullanmak için istiyor olabilir mi?

Teoman S. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Tuncay bey saolsun kodları ile birlikte gönderdi. Bilgiye ihtiyacı olabilecekler için;

Sis farlı ön sensör tesisat kablosu

Parça No.:

BV6T-15K867-AAF

Focus 3 Ön Sensör gözü, Sağdan ikinci

Parça No.:

AM5T-15K870-BB57VT

22 dakika önce, Teoman S. yazdı:

Parça kodları bulunur. Bu siteden sizde bakabilirsiniz site Direk sizi park sensörü sayfasına götürecek.

Benim anlamadığım eksper neden sizden istiyor. Servise gidip gerekli dosya açıldıktan sonra zaten bildirilecek. Birde yan sanayi parça kullanmak için istiyor olabilir mi?

Siteyi favlara ekledim, lazım olabilecek bilgiler var. Teşekkür ederim.

Sivas'ta Ford yetkili servisi kapandığı için sanayiye götürmem lazımdı.

Bir kaç kötü tecrübem olduğu için, ilçede keşfettiğim bir kaportacıya götürdüm. 

Patron mutlu son istiyor da ki gibi bir adam. Kafadan sıyrık olması dışında işinin ehli.

Küçük kaza olduğu için exper gelmedi. Merkezden ilçeye götürmeden önce ayak üstü baktı. Exper benim de arkadaşım zaten.  

Bana telefon açtı parça kodlarını ve fiyatlarını gönder, tramer belli olsun hemen parçaları isteyelim dedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.