Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

    Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

    Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Mutlu Gider

Servis önerisi_?

Önerilen Mesajlar

Konu her ne kadar servis önerisi olsa da ticari ahlak ve reklam kuralları gereği isim yayınlamak yasak veya kurallara aykırı olabilir. 

 

Bu konuyu göze alarak izmir ilinde ford focuslarımız için işinin ehli insanları memnuniyetleri bilmekte istiyoruz. Örneğin triger değişimi turbo bakımı elektronik aksamlar konusunda memnun kalınan yapılan işler ve faturalar ile bilgi verilirse işini düzgün yapan kişiler buradan referans almış olabilir.

 

Soracak olursak . Son zamanlarda izmirde turbo triger periyodik bakım yaptıran nerede kaça yapılmış neler değişmiş referans almak adına bilgi verebilirmisiniz? 

 

Teşekkürler .

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Misafir
This topic is now closed to further replies.


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.