Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Klimadan Gelen Ses

Erkan C

Soru

Arkadaşlar araç 1.5 tdci 2015. Klima açıkken yapılan 50-60 km'lik bir yolculuktan sonra klimadan patlak hoparlör sesi gibi, frekansı tam tutmamış radyo cızırtısı gibi bir ses geliyor ve bu ses motoru kapattıktan sonra da uzun süre kesilmiyor. Bu cızırtıyı sadece klima açık yapılan yolculukların sonunda yapıyor, başka zamanda yapmıyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 11 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
7 saat önce, Serkan D. yazdı:

Merhabalar...o ses benim klimadan da geliyor.sanki cırcır böceği kaçmış içine. Ağustosun ilk haftası bakıma girecek aracım o zaman baktıracağım.Sorun neymiş öğrenirsem buradan yazarım.

Teşekkür ederim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ses yapan hava iç sirkülasyon motoru.Küçük bir parça.Pervanesi tozlandığı zaman ses yapıyor.Bende de vardı aynı ses,temizlettim serviste kesildi.Ama tozlandığın da tekrar başlayacaktır.Bunun uzun süre ses yapmaması için pervanenin üzerine veya miline çok az gres sürüyorlarmış.Tam emin değilim araştırmak lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
42 dakika önce, Erkan C yazdı:

Direksiyon altındaki kapak söküldü. İçinde fan varmış. Temizlediler, ses kesildi. Bunun için ücret de almadılar. 10 dakikada hallettiler. Kendim de yapabiliarmişim aslında

Merhaba ...Benim klimadaki ses hala var. cik cik ötüyor.özellikle frene dokunduğumda geliyor ses.resim atabilir misiniz?Hangi kapak

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kapağın üst tarafı boşta. Biraz esnetip belki sökmeye bile gerek kalmadan erişim sağlanabilir cızırdayan parçaya. Sökmek için uğraşmadım ama tırnak kırmak da sorun yaratabilir. Dediğim gibi serviste 10 dakikada hallettiler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.