Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Golf 7 Hata, Servis Uyarısı

Erhan Erten

Soru

Merhabalar yeni aldığım Golf 7 de ilk arızamızı almış bulunmaktayım ?  şu an Doğuş Etimesgut servisdeyim yazılım atıyorlar yazılım çare olmaz ise vites mekanizması değişecekmiş iyi niyet kapsamında istek yaparız dediler.

Ama aracın çalışmasında yürümesinde hiç bir sıkıntı yok. Kronik bir arıza imiş sensör kaynaklı. Bakalım sonuç ne çıkacak ?   

Bu ekran uyarısı sürekli gelmemektedir. 3 haftalık kullanımda 10 defa felan ekrana düştü.  

IMG_0007.jpg

--5 dakika sonra eklendi--

Yazılım atıldı. Ama programları parça değişikliği gerektiğini yazmış ?  4300 tl imiş parça. İstek yaptılar bakalım hayırlısı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Bir saat önce, Menderes Urun yazdı:

aracı terk edin ifadesi biraz komik olmuş ya... araç kendini mi imha edecek diye korkardım ben olsam veya beni beğenmedi diye kötü hissederdim ? 

Aracı Park konumunda parket git anlamında.

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hocam bu arıza yanlış bilmiyorsam Euro 6 motor olanlarda kronik, ekranda saniyelik olarak çıkıp geri gidiyor hemen. Bildiğim kadarıyla bir parça değişiyor ve düzeliyor. 

Benim aracım Euro 5 motor, yol bilgisayarında herhangi bir hata vermiyor ancak vag com ile hata sorguladığımda bazen motor veya şanzıman kısmında çıkabiliyor.  Siliyorum ama bir süre sonra tekrar geliyor. 

Kısacası fazla dert edilecek bir şey değil ancak garantiden değiştirmek en güzeli tabi ki. Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
50 dakika önce, Eren K. yazdı:

Hocam bu arıza yanlış bilmiyorsam Euro 6 motor olanlarda kronik, ekranda saniyelik olarak çıkıp geri gidiyor hemen. Bildiğim kadarıyla bir parça değişiyor ve düzeliyor. 

Benim aracım Euro 5 motor, yol bilgisayarında herhangi bir hata vermiyor ancak vag com ile hata sorguladığımda bazen motor veya şanzıman kısmında çıkabiliyor.  Siliyorum ama bir süre sonra tekrar geliyor. 

Kısacası fazla dert edilecek bir şey değil ancak garantiden değiştirmek en güzeli tabi ki. Geçmiş olsun.

Teşekkürler. Zaten iyiniyetten değiştirirlerse değişir yoksa aracın bir sıkıntısı yok boşa para vermem. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İlk defa garanti kapsamında bir işlem yaptırdım çok mutluyum  ?  hemde garantisi bitmiş arabaya ? 

Vites mekanizması ücretsiz değişim oldu. Bedeli 4300 TL parça + işçilik 

İşin bir de şans tarafı ana firmadan emir gelmiş bu arızayı alanlara artık red veriyorlarmış Almanya dan yazılım beklenecekmiş. 

Arada 60 bin bakımına 1100 tl verdim. 

IMG_0132.jpg

IMG_0134.jpg

IMG_0135.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.