Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Ozan Kar

Satılık: 2012 Focus Hb Titanium 85000 Km

Önerilen Mesajlar

Satılacak Ürün Hakkında

• Marka ve Model: Focus
  • Model Yılı: 2012
  • Donanım: Titanium + otomatik park
  • Kilometre: 85000
  • Motor Hacmi ve Gücü: 1.6 115hp
  • Yakıt: dizel
  • Vites: manuel
  • Kasa Tipi: hatchback
  • Garanti: yok

Diğer Detayları:

Aslında haftaya yada ondan sonraki hafta ilana koyacaktım ancak önce forumun haberi olsun diye burada paylaşıyorum.

17-20 Temmuz arası İzmir'de

Sonrasında Ankara'da olacağım.

Öncelikle aracın konusu:

En ufak bir sorunu, masrafı yoktur. Kilometrenin çoğu Ankara-İzmir ve Ankara-İstanbul arasında yapılmıştır.

Tüm bakımları yetkili serviste yapılmıştır, aküsü lastikleri yenidir. Muayenesi Haziran 2019da.
Son bakımı mayısta 81000 kilometrede yapıldı. Aracın yedek anahtarı faturası bakım kayıtları vs mevcuttur.

Daha güçlü bir araç almak için satıyorum, TAKAS OLMAZ. Sadece nakit olarak satılıktır.
Pazarlık araç başında ufak bir miktar yapılır.

Kaportasında yürüyeninde kesinlikle sorun/müdahale yok.

2 adet önemsiz hasar kaydı var, tampon harici boya değişen yok. Yetkili servis faturaları mevcuttur.

İlkinde sağ ön tekerlek kaldırıma çıktı, lastik ve çeşitli plastikler değişti ön tampon boyandı. 
İkincisinde yine sağ ön tekerlek beton setin üzerinden geçerken yarıldı. Lastik değişti janttaki çizik tamir edildi.
Her ikisinde de yürüyen aksamda bir müdahale yapılmadı.

Aracım standartta titanium plus otomatik park paketlidir, yenilerinde bulunmayan ısıtmalı ön cam, aktif şehir içi güvenlik gibi donanımları vardır.

Ekstralar:
1) Orijinal Geniş Ekranlı Gösterge
2) Orijinal Spor paket spoiler ve arka tampon difizörü
3) Orijinal Siyah zeminli bi-xenon ön farlar
4) Orijinal Navigasyonlu büyük ekran
5) Orijinal geri görüş kamerası
5) 8 Hoparlör orijinal Sony ses sistemi
6) Orijinal elektirkli ısıtıcı (motor ısınmadan sıcak hava vermeye başlar, ayrıca motor suyunu ısıtmaya yardımcı olur)
7) Orijinal spor vites topuzu
😎 Orijinal iç denetimli alarm

Aracın orijinal parçaları (gösterge, spoiler, tampon plastiği, farlar, teyp ekranı çerçevesi ve tuş takımı, vites topuzu) yeni sahibine verilecektir.

Ayrıca altında ve kapı içlerinde ses yalıtımı vardır. 2 sene önce seramik uygulaması yapılmıştır.

Not: fotoğraflarda görünen 17" jantlar diğer aracımıza ait olduğu için, orijinal 16" jantları ile verilecektir.

Satış Hakkında

• Satış Yöntemi: Nakit
  • İstenilen Karşılık: 78000

İletişim Bilgileri

• İsim Soyisim: Ozan K.
  • Yaşadığı Şehir: Ankara
  • İletişim Kanalları: Özel mesaj ile numaranızı iletin ben sizi ararım

Ürüne Ait Resimler

Şuan internetim kısıtlı olduğundan buraya fotoğraf ekleyemiyorum ancak yukarıdaki konuda fotoğraflar mevcut.

image.png.2385b5d742f099c134818133a2537c0e.png

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.