Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Vodafone'a Geçtim Pişmanım.

Önerilen Mesajlar

2 ay önce bayiye gidip geçiş için evrakları verip imzaladım. Hattım açıldı 20 gün sonra evraklarınız eksik diye msj geldi. Bayiye gittim ve bana böyle bir msj geldiğini hatalarını düzeltmelerini söyledim. İlgileneceklerini söylediler. 1 hafta sonra aynı msj tekrar geldi. Bayiyi tekrar uyardım. Ve müşteri hizmetlerini arayıp durumu sordum. Tabi yetkili biri olmadığı için doğru dürüst bir cevap alamadım. Ve 2 gün önce hattımı kısıtladılar. Arama yapamıyorum. İnternet yok. Bayi yok eğer hat kapanırsa size bedava hat veririz falan demeye başladı. Tekrar abonelik sözleşmesi ve kimlik fotokopisi verdim. 2 günden beri hattımı açacaklarını söyleyip beni oyalıyorlar. Btk ya da şikayet ettim ama hattım hala kısıtlı. Savcılığa suç duyurusunda bulunsam mı. Acayip sinirliyim. Allah tan izne ayrıldım. Evde çocuklara baktığımdan ev telefonu ve internet olduğundan fazla sıkıntı çekmiyorum. Bayinin veya vodafone un eksikliği yüzünden 2 gündür hattım kısıtlı. Vodafone genel müdürlüğünü bile aradım ama okadar ısrar etmeme rağmen kimseyle görüştürmediler ve müşteri hizmetlerine yönlendirdiler. Nasıl bir yol izliyim. Bayi olacak tüm zararları karşılayacağını söylüyor ama hattım hala kısıtlı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bazen Vodafonede aksaklık olabiliyor maalesef Zafer abi. Hattın kapanmaz merak etme sadece bi kaç gün daha bekleye bilirsin.. 

olmadı başka yetkili cep shop a git kimlik fotokopini ver bide onla yollasınlar.. 

yada hemen turkcelle yada türk telekoma geçiş yap ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Vodafone'a Geçtim Pişmanım. olarak değiştirdi

Pazartesi gününden beri hattım kısıtlı ve şikayet etmediğim aramadığım yer yok. Söylediklerine göre bayinin hatası yüzündenmiş. Bu yaşanan mağduriyetimin hesabını kim verecek. Kanuni olarak ne yapabilirim. Forumdaki avukat arkadaşlar bir yorumda bulunabilir mi? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Turkcell pahalı, ama daha iyi hizmet veriyor.

Vodafone interneti çabuk bitiriyor, nasıl bir numaraları varsa artık!?

05.07.2018 - 11:36 tarihinde, Zafer Yusoğlu yazdı:

Pazartesi gününden beri hattım kısıtlı ve şikayet etmediğim aramadığım yer yok.

Geçmiş olsun. Halloldu mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4. gün anca açtılar. Bayi suçlu olduğu için şikayetçi olmayacağım. Adamlar doğacak her zararı karşılarız diyorlar. Hanım turkcell kullanıyor. 3G kullanıyor interneti çabucak bitiyor. 40 TL lik faturayı kaç kere 80 tl ödedim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben yıllardır Turkcell kullanıyordum geçen yaz Vodafone RED'e geçtim, birçok yan kampanyası işime yaradığı için. 10 gb internete de alışınca şimdi Turkcell'e dönmeye çekiniyorum, Turkcell'i arayıp teklif isteyeceğim yeni ve çok eski kullanıcı adına. İnternet hızında Turkcell muazzam ilerde (3G ile) ve interneti fazla kullanma konusunda da Turkcell cömertti. Bu, kayda değer mi tartışılır. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

4. gün anca açtılar. Bayi suçlu olduğu için şikayetçi olmayacağım. Adamlar doğacak her zararı karşılarız diyorlar. Hanım turkcell kullanıyor. 3G kullanıyor interneti çabucak bitiyor. 40 TL lik faturayı kaç kere 80 tl ödedim. 

telefon iphone mi iphone de çok veri götürüyor ben turkcell kullanıyorum  2gb internet iyi gidiyor aynı tarifeyi iphone de kullandım 2gb hemen bitiyordu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Huawei p9 otomatik güncelleme falan hep kapalı. Ama 3 GB internet şak diye bitiyor. Video falan izlemiyorum diyor. Facebook WhatsApp instagram bide Web. evde de wifi kullanıyor. Ben Türk Telekom da 6 GB interneti bitirmek için film bile izliyordum. 4.5 G yi bile kapadım 3G açtım ama nafile. 

Zafer Yusoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Huawei p9 otomatik güncelleme falan hep kapalı. Ama 3 GB internet şak diye bitiyor. Video falan izlemiyorum diyor. Facebook WhatsApp instagram bide Web. evde de wifi kullanıyor. Ben Türk Telekom da 6 GB interneti bitirmek için film bile izliyordum. 4.5 G yi bile kapadım 3G açtım ama nafile. 

instagram+facebook olunca normal bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugün oğlanın hattı telekomdan vodafone a geçirdim bende yıllar önce vodafone geçirmiştim avea dan, çünkü bu lübnan arap tipler şirketi alınca pahalılaştırdılar üstelik internette üniversitelilerden dolayı pek çekmiyor, ev ve iş kampüse yakın olunca..

freezone extra plus 500 veya 750 dak emin değilim, 1000 sms, 4 gb gündüz 3 gece = 7 gb net... 25 tl+ telsiz ücreti

çekim sorununuz yoksa vodafone iyidir

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.