Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

    Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

    Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Mustafa Kızıltan

3.Parti Far Sensörü Montajı Nasıl Yapılır?

Önerilen Mesajlar

İyi günler elime böyle bir şey geçti sıfır. Nasıl nereye montajı olacak. Kolay mı. Far anahtarına yakın yapıyorlar genelde ama eski focuslarda sigorta kutusu da orta benimkinde yolcu tarafında.

 

https://www.hepsiburada.com/space-far-sensoru-follow-me-p-HBV000001RWHQ

9507257188402.jpg

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kardeşim ürünün üzerinde şema var zaten,oradan birşey anlamıyosan zaten buradan kimse sana yardımcı olamaz.Bence elinin ehli bir elektrikçi bul o halleder,bu işleri daha önce yapmış birisi olsun,zira bağlantıyı geçtim,onu iyi bir elektrikçi hallederde,daha önce yapmadıysa o sensörü nereye montajını yapacağını arar durur(ELETRİKSEL OLARAK DEĞİL,KONUM OLARAK)

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.