Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
  • 0
Emre.Demir

Rolantide Gelen Ses

Soru

Bu soruda 2 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Özel servis trigerden olduğunu söyledi. Triger 20 bin km önce değişti. Şiddetli yağmur altında kaldı araba hareket halindeyken o zaman bakım yapıldı. Trigerde hafif ötme var dedi 10 güne geçer geçmezse bakarız demişti. Geçmedi. Sanki ses de biraz arttı ilk zamanına göre. Sabah gideceğim triger değişecek muhtemelen de. Triger kayışı ıslandığından böyle bir ses yapar mı ya da bilya dağıtma vb bir şeyden kaynaklanabilir mi? Triger yeni olduğu için boş yere değiştirmek istemiyorum. Ama usta triger derse de değiştireceğiz.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Benzer İçerikler

• Yazan: MuratÖzçelik
      Herkese Merhaba:
      2010 model 1.6 tdci Focus'a sahibim.Aracın 2000-3000 devir arasında değişik bir ses geliyor.Sesin videosunu ek olarak ekledim.Bu ses hakkında bilgisi olan var mı?
      Teşekkürler..

devir sesi 2.mp4
    • Yazan: Sercan Yılmaz
      Merhaba arkadaşlar. 2007 FOCUS benzinli aracımda 3000 devir civarında göğüsten zırıltı şeklinde ses geliyor. Teyp kısmı ve torpido gözünü söktüm o şekilde denedim zırıltı var ama sesin kaynağını bulamadım. Daha önce bu tür bir ses ile karşılaşan oldu mu. Şehir içinde bu sesi duymuyorum o devirlere çok çıkmadığım için ama! Uzun yolda 5. viteste 110-120 km hızla ilerlerken içeride bariz duyulan ve sinir bozucu bir ses. Araç hareket halinde değilken de 3000 devir civarında rahatlıkla duyuluyor bu ses. İyi forumlar...
    • Yazan: Ramazan D.
      Yaklaşık 1 haftadır sync 2 ile ilgili problem yaşıyorum. Servise 2.kez gittim. İlkinde hallettik dediler verdiler. 2.sindede arıza tespiti için  farklı bir bilgisayar kablosu istedik gelince haber vereceğiz dediler. Yaklaşık yarım saat ortanın üzerinde  sesle müzik dinledikten sonra ses kesiliyor. Ekranda menüler arası geçiş yapabiliyorum. Şarkı degistirebiliyorum. Sesli arama yapabiliyorum. Ama ses gelmiyor.
    • Yazan: Ali_Ünal
      Merhaba arkadaşlar,
      Yaz başından beri teyp ile ilgili sorun yaşıyorum. Havalar sıcak iken en küçük bir sarsıntı da sağ ön kapıdaki hoparlör parazit yapıyor bazen sesi kesiyor başka bir kasis yada çukur da geri geliyor. Havalar soğuyunca bu olay kesilmişti ama kalorifer sürekli çalıştığında yine yapmaya başlıyor. Sağ kapıdaki hoparlörü söktüm soketi kontrol ettim sorun gözükmüyor bi tek teybin arkasındaki girişler kaldı ama onun için teyp sökecek aparatı bulamadım. Sizce sorun ne olabilir ve çözüm önerileriniz nelerdir.
    • Yazan: Ramazan Ay
      arkadaşlar merhaba , aracım sağa sola dönüşlerde ve frene basıp durmaya yakın stop ediyordu. gaz kelebeğini temizlettim stop etme sorunu kalktı, karter hava hortumu araç çalışırken hortum çekme yapıyordu, stop ettirince hortum eski haline geliyordu. karter hava hortumunu da değiştirdik. şimdi araç hareket edince rolanti yüksek çalışıyor , tekerlekler tamamen durunca rolanti normale dönüyor. viteş boşta da olsa hareket edince rolanti yüksekte takılı kalıyor.
      km hız sensörü ile alakalı olabilir mi , km hız sensörünü değiştirmeyi düşünüyorum. 1,6 ve 2,0 motorların km hız sensörü farklı mı yoksa tek Tip midir. değerli yorumlarınızı rica ederim. 

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.