Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
  • 0
Gokhan Erten

Rolantide Yağ ikaz Lambası Yanması

Soru

Merhaba

Her ay olduğu gibi bu ayda aracım farklı arızalar vermeye devam ediyor.Focus'u bu saatten sonra tavsiye etmem kimseye.

Arıza şu şekilde oluştu hava sıcak araç yokuş çıktım 4 5 km sonrasında araç rolantideyken yağ ikaz lambası yandi fakat hareket halinde arıza kayboldu.? Neden kaynaklanır? 

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
5 dakika önce, Gokhan Erten yazdı:

Merhaba

Her ay olduğu gibi bu ayda aracım farklı arızalar vermeye devam ediyor.Focus'u bu saatten sonra tavsiye etmem kimseye.

Arıza şu şekilde oluştu hava sıcak araç yokuş çıktım 4 5 km sonrasında araç rolantideyken yağ ikaz lambası yandi fakat hareket halinde arıza kayboldu.? Neden kaynaklanır? 

Yağ seviyesi ne durumda?

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
Şimdi, Cem Boneval yazdı:

Yağ seviyesi ne durumda?

Yag seviyesinden oldugunu pek sanmam, yuksek ihtimalle yag pompasi rolantideyken gerekli basinci saglayamiyor basiyor yaygarayi.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0

Tüm focuslar böyle problemli mi? Yoksa benim araba hatalı üretim ürünü mü? İnanın her ay 300 TL onarım a harcıyorum şimdi yağ pompası değişecek sanırım ekstra 1000TL daha.Bana bir araç markası söyleyin sanayinin yolunu unutturacak? yada ona yakın birşeyler 🙂

Gokhan Erten tarafından düzenlendi
imla

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0
55 dakika önce, Gokhan Erten yazdı:

Tüm focuslar böyle problemli mi? Yoksa benim araba hatalı üretim ürünü mü? İnanın her ay 300 TL onarım a harcıyorum şimdi yağ pompası değişecek sanırım ekstra 1000TL daha.Bana bir araç markası söyleyin sanayinin yolunu unutturacak? yada ona yakın birşeyler 🙂

Her düzgün forumun soru ve sorun bölümünü takip edip bunu görebilirsiniz. Münferit örneklerle bir yere varamayız 🙂 Geçmiş olsun.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0

Arabanın altını hiç vurdunuz mu? Focusların karter darbe aldığında, bu darbeden yağ pompası etkilenebiliyor. Böyle bir durum varsa hemen gerekli onarıma başlatmanızı tavsiye ediyorum.

16 saat önce, Gokhan Erten yazdı:

Merhaba

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.