Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Rolantide Yağ ikaz Lambası Yanması

Gokhan Erten

Soru

Merhaba

Her ay olduğu gibi bu ayda aracım farklı arızalar vermeye devam ediyor.Focus'u bu saatten sonra tavsiye etmem kimseye.

Arıza şu şekilde oluştu hava sıcak araç yokuş çıktım 4 5 km sonrasında araç rolantideyken yağ ikaz lambası yandi fakat hareket halinde arıza kayboldu.? Neden kaynaklanır? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
5 dakika önce, Gokhan Erten yazdı:

Merhaba

Her ay olduğu gibi bu ayda aracım farklı arızalar vermeye devam ediyor.Focus'u bu saatten sonra tavsiye etmem kimseye.

Arıza şu şekilde oluştu hava sıcak araç yokuş çıktım 4 5 km sonrasında araç rolantideyken yağ ikaz lambası yandi fakat hareket halinde arıza kayboldu.? Neden kaynaklanır? 

Yağ seviyesi ne durumda?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Tüm focuslar böyle problemli mi? Yoksa benim araba hatalı üretim ürünü mü? İnanın her ay 300 TL onarım a harcıyorum şimdi yağ pompası değişecek sanırım ekstra 1000TL daha.Bana bir araç markası söyleyin sanayinin yolunu unutturacak? yada ona yakın birşeyler ?

Gokhan Erten tarafından düzenlendi
imla
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
55 dakika önce, Gokhan Erten yazdı:

Tüm focuslar böyle problemli mi? Yoksa benim araba hatalı üretim ürünü mü? İnanın her ay 300 TL onarım a harcıyorum şimdi yağ pompası değişecek sanırım ekstra 1000TL daha.Bana bir araç markası söyleyin sanayinin yolunu unutturacak? yada ona yakın birşeyler ?

Her düzgün forumun soru ve sorun bölümünü takip edip bunu görebilirsiniz. Münferit örneklerle bir yere varamayız ? Geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arabanın altını hiç vurdunuz mu? Focusların karter darbe aldığında, bu darbeden yağ pompası etkilenebiliyor. Böyle bir durum varsa hemen gerekli onarıma başlatmanızı tavsiye ediyorum.

16 saat önce, Gokhan Erten yazdı:

Merhaba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
03.07.2018 - 02:01 tarihinde, Bülent Aydemir yazdı:

Arabanın altını hiç vurdunuz mu? Focusların karter darbe aldığında, bu darbeden yağ pompası etkilenebiliyor. Böyle bir durum varsa hemen gerekli onarıma başlatmanızı tavsiye ediyorum.

Yok Bülent Bey bir kaç günden sonra ikaz lambası söndü şimdilik biniyorum bir problem yok.Usta müşir arızalıdır diyor.tekrar yanarsa usta'ya göstereceğim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.