Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Tavan Döşemesi Değişimi | Garanti

Yunus Emre Öztürk

Soru

Aracımın tavanında lekelenme vardı, resim çekip sanırım otosana gönderdiler ve değişeceğini söylediler.

Bende madem değişecek üst donanımdaki tavan döşemesinden takın, fiyat farkını vereyim dedim ki arka kapı üstlerinde tutamak olması için. (Bu arada iki tutamağı koymamış oraya , koymadığı yetmiyor gibi yeri de yok sonradan takmak için).

Servis bu işe yanaşmıyor Ford'da böyle bir uygulama yok şase numarasından ne çıkıyorsa onu takarız vs vs..

Şimdi sorum şu otosan ile görüşsem böyle bir talepte bulunsam şansım olur mu? Müşteri memnuniyeti açısından...  Fiyat farkını vererek titanyum tavan döşemesi taktırabilir miyim? Yoksa hiç uğraşmayayım mı?

İkinci sorum ise tavan döşemesi için aracın kapılarının sökülmesine gerek var mı? usta orta konsol ve kapılar sökülecek dedi benim bildiğim ön veya arka camdan takılıyor fabrikada. Nasıl değişir bilen biri var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
4 dakika önce, Yunus Emre Öztürk yazdı:

Yoksa hiç uğraşmayayım mı?

Hiç uğraşma, namümkün...

Kapı sökmek falan yok ne yapmış o eleman, kapı direklerindeki bakalitler sökülse yeter.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2068218527_WhatsAppImage2018-06-29at23_33_07.thumb.jpeg.5256d55a2d36e30c296f216b160184fa.jpeg

Resim ekleyeyim. 

Yanlış mı anladım diye düşünüyorum ama...

Arabada bir şey bırakma, koltuklar, orta konsol ve kapılar sökülecek , ha bir de şunlar (kapı direklerindeki plastikler) sökülecek dedi, P.Tesi bir daha soracağım artık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
15 saat önce, Saygın O. yazdı:

Benim daha önceki Focus'ta da benzer lekelenmeden ötürü tavan döşemesini değiştirdiler. Yalnız değişim ön camdan yapıldı.

Mantıken öyle olmalı ama işte söylenen çok farklı,  salı tekrar gideceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

arkadaşımın focus 3 aracının tavan döşemesi değişti arka cam sökülerek.

--3 dakika sonra eklendi--

eski arabalarda kapı menteşe vidaları boyalıydı kapının söküldüğü anlaşılıyordu, markalar bunu boyasız takıyor artık sökülüp takıldığı belli olmasın diye.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
23 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

Otosanı arayıp başka servise gidin bence.

Maalesef başka servis demek başka şehir demek. Döşemede buradaki servise gelmiş.

İşlem basamakları bu şekilde (tavan döşemesinin değişimi kapıdan yapılıyor) istersen bilgisayardan gösterelim diye de söylediler, kafam karıştı. 

Bizim millet arabanın kapısının sökülmesini arabanın takla atmasına bağlar, işin o tarafı da mevcut.

Yunus Emre Öztürk tarafından düzenlendi
ekleme.
  • Şaşırmış 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
6 dakika önce, Yunus Emre Öztürk yazdı:

Maalesef başka servis demek başka şehir demek. Döşemede buradaki servise gelmiş.

İşlem basamakları bu şekilde istersen gösterelim diye de söylediler, kafam karıştı. 

Bizim millet arabanın kapısının sökülmesini arabanın takla atmasına bağlar, işin o tarafı da mevcut.

İşlemlerin fotoğraflarını çekiyorlar sanırım  ve kayıt altına alıyorlar sistemde çıkar.. ama yinede bi servis müdürüne danışın.. Aklınızdaki sorularla..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
7 dakika önce, okan ali yazdı:

İşlemlerin fotoğraflarını çekiyorlar sanırım  ve kayıt altına alıyorlar sistemde çıkar.. ama yinede bi servis müdürüne danışın.. Aklınızdaki sorularla..

Görüştüm servis müdürü ile, İstersen fotoğraf çekip iş kartına ekleriz dedi.

5 dakika önce, Ümit Vaysaloğlu yazdı:

Merak ettim, tavan döşemesi değişecekse, komple aracın döşemelerini mi değiştiriyorlar ki, yani, döşeme yedek parça olarak komple geliyor olabilir mi?

Hayır sadece tavan döşemesi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
21 dakika önce, Erhan Er. yazdı:

bu lekeler pas lekesi felan mi?

Tutkal fazlalığı gibi duruyor. Pas olsa içten nüfus edemez arada bir katman daha var. yine de kontrol edeceğiz sökülünce.

--1 dakika sonra eklendi--

Şimdi etis ten baktım aynen servisin dediği gibi kapı sökülerek sağ ön kapıdan çıkıyormuş döşeme. İlginç geldi.

Clipboar.jpg.5e7917fdb548b847a65cde9e1b8213db.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.