Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Volkan Trakya'da Yaşadığım Muhteşem Anlar

Önerilen Mesajlar

46 dakika önce, Yasin Tansu Dinler yazdı:

amacım kesinlikle kimseye hakaret etmek değil

Zaten gayet güzel tabirler kullanmışsınız mükemmellere?.Ben olsam sizin kadar terbiyeli olabilirmiydim,emin değilim.O ustanın bir anlık dikkati büyük bir faciayı önlemiş.Büyük geçmiş olsun.Kesinlikle hakkınızı arayın.Bir avukata durumu anlatın,kesinlikle davayı alacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konu düzenlendi Suat bey ? bunlar biraz terbiyelenmiş sözler. Bu memlekette hangi hak? Allahlarından bulsunlar. Daha da gitmem davosa olur biter. Tansiyon hastası oldum bunlar yüzünden, raporlu tansiyon ilacı içiyorum. Daha da uğraşıp sinirlerimi bozamayacağım bunlarla. 

Zaten anlayamadığım bir başka servisteki usta bu kadar bilgili ve ilgiliyken buraya bu mükemmelleri nasıl toplayabildikleri.

Yasin Tansu Dinler tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

02.07.2018 - 12:47 tarihinde, Yasin Tansu Dinler yazdı:

Başta Semih bey ve diğer grup arkadaşlarım; amacım kesinlikle kimseye hakaret etmek değil öncelikle onu belirteyim

Ben de yanlış anlaşılmayayım, size öğüt verecek konumda da değilim zaten, mazur görün. Siz zaten derdinizi gayet güzel anlatmışsınız. Anlattıklarınız başıma gelse, ben de sizin yazdıklarınızdan daha okkalı tepkiler verirdim muhtemelen ancak burada değil, demek istediğim buydu. Tekrar geçmiş olsun.

Otosan'ın yapması gereken servis yetkilerini almaktır. Ha şunu da tekrar söyleyeyim, hemen her servis benzer durumda. Cevabını bildiğim halde, sonuçta bu onların işi diye servise danışıp, "öyle birşey yok" cevabı aldığım durumların sayısını ben unuttum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Bende aynı bölgede yaşıyorum yakın çevremde Ford Volkan Çorlu/Tekirdağ ve Ford Tuzcular Lüleburgaz var bu kadar problemi aracı almadan önce ben veya çevremde biri yaşamış olsaydı kesinlikle astra ile focus arasında kalmaz direkt astrayı alırdım. Bu ne ilgisizliktir yahu. Yasin bey özelden size mesaj atıyorum yanıtlayabilirmisiniz?

kolay gelsin, geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Özelden sorduğunuzu genelden de cevaplayayım da yolu bu taraflara düşen olursa aklında bulunsun Hakan bey ? 

Volkan Trakya Çorlu ve Volkan Trakya Tekirdağ zaten beş para etmezlerdi ki dolar ve euronun son durumundan sonra 1 kuruş bile etmezler ? daha önce de yazmıştım tek cümle ile anlatayım: bir hafta boyunca aracımın nerede olduğunu bulamadılar, otosan da dahil olmak üzere!!! Başka söze gerek var mı ki? Gözünüzün içine baka baka, doğruyu bildiğiniz halde yalan atıyorlar, ar damarları çatlamış vaziyette. Her iletimde yazıyorum, bu servisle evimin arası 3 km. İnsan bu kadar nefret ettirilir mi? 5 yılda bir kere mecburi gittim, gitmez olaydım. Ha şu da var adam ticaret sanayi odası başkanı, hükümet destekli, bence otosanın totosu o yüzden yemiyor bu ........... birşey yapmaya veya uyarmaya. Geçenlerde anket gönderdiler memnuniyet için hatta servis ve otosanla paylaşalım mı diye sormuşlardı. Hala ne servisten ne otosandan dönüş yapan olmadı. Bu kadar ciddi kurumlar işte...

Şimdi de sırada madalya var ? Tuzcular Keşan'a gidiyordum önceden ki hatta mayısta tatile giderken iyi ki yine uğramışım, Ecoboosta dizel muhafazası takan volkan trakyadaki GERİviteslilerin!!!! yaptığı hatayı teşhis ettiler ve değişim yapılmıştı. Yalnız geçenlerde Tuzculardan bir mesaj geldi, Keşan servisinin kapandığına dair ? Gitmeden önce Keşandaki ustaların Edirneye mi Burgaza mı tayin olduklarını öğrenip ona göre gideceğim. Tuzcuları tavsiye ederim fakat Edirne ve Burgazın durumunu bilmiyorum, Keşandan memnundum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nacizane tavsiyem..Eğer çevreniz de güvenilir servis yoksa,sağlam bir usta bulun.Ben yaklaşık 14 yıldır Ford kullanıyorum.Bayrampaşa da bir ustam var.Ford dan başka arabayı dükkanına almaz.Ford uzmanıdır.100-200 tl fazla alır ki yüzüne de söyleriz.Ama araç bir daha yaptığı işlem için  O nun dükkanına geri  gitmez.430 bin km de Connect vardı.Herşeyiyle toplanması gerekiyordu.5000 tl harcadık fakat araç o bakımdan sonra bir kez olsun marş basmamazlık yapmadı.Bir kere kızıp başka birinde baskı balata yaptırmıştım.2 gün sonra baskı balata elimizde kalmıştı....

Tabii bu söylediklerim garantili araçlar ve parçalar için geçerli değil.Garanti varsa sonuna mücadele etme taraftarıyım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.