Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Hb Ön Cam Nereden Ucuza Bulunur?

Misafir

Önerilen Mesajlar

İyi günler arkadaşlar. 2012 Focus Hb. Aracımın ön camını orjinaliyle yenilemek istiyorum. Servis, kdv ve  işçilik dahil 2000 tl fiyat verdi. Aceba orjinal camı daha ucuza alıp taktırabileceğim bir yer var mı. Veya çıkma temiz cam bulabilirmiyim.?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus III > Ford Garajı > Mk3- Sorular ve Sorunlar kategorisinden Otomobiller Hakkında > Bakım - Servis & Yedek Parça kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Hb Ön Cam Nereden Ucuza Bulunur? olarak değiştirdi
11 dakika önce, ANIL Ö. yazdı:

Sigortadan da senede bir defa değişim hakkımız var diye biliyorum.

Sigortadan değil kaskodan değişim hakkı var.Ama ondada kasko şirketlerinin %90'ı yan sanayi cam veriyor.Kaskoların cam klozları muafiyetli oluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, Doğan Kestel yazdı:

Yan sanayi taktırdım zaten. Olimpia marka cam taktırdım ama camda çok dalgalanma oluyo. O yüzden söktürüp orjinaliyle değiştirmek istiyorum ama servisten daha makul bi fiyata başka şekilde taktırabilirmiyim diye merak ettim. Galiba servisten başka yolu yik. Neyse kumbarayı doldurmaya başlayım ben ?

Tek alternatifin Fatih Bey'in dediği gibi çıkmacılar gözüküyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

50 dakika önce, Doğan Kestel yazdı:

Yan sanayi taktırdım zaten. Olimpia marka cam taktırdım ama camda çok dalgalanma oluyo. O yüzden söktürüp orjinaliyle değiştirmek istiyorum ama servisten daha makul bi fiyata başka şekilde taktırabilirmiyim diye merak ettim. Galiba servisten başka yolu yik. Neyse kumbarayı doldurmaya başlayım ben ?

kasko poliçesini yaparken klozlara dikkat etmek lazım analaşmalı servis orjinal parça değişimi diye 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sanayideki camcılarada sorun onlarda da bulunuyor orijinal cam. parçacılarda da olabilir ama hiç görmedim.

bizim puntoda fabrikanın taktığı cam olmasına rağmen ön camdan su alma sorunu olmuştu. Silikon yapalım söküp silikonlayıp takalım dedim olmaz dediler, başka yerlerede sordum olmaz dediler. daha doğrusu garantisi olmaz dediler. yani çıkma cama çok güvenmeyin derim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.