Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Mk3 1.0 EB Hararet 120 Derece Gösteriyor

Volkan Çelebi

Soru

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Derhal arabayı bir daha kullanmayın hemen soğutma suyu kontrolü yapın muhtemelen kabı çatladı veya hortumda sorun var. İlgili konularımız vardı, keşke forumu aktif takip etseydiniz umarım bir sorun olmamıştır. 

Örnek: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
8 saat önce, Volkan Çelebi yazdı:

Eğer Su azaldı ise kendim musluk suyu ile takviye edebilir miyim

Eğer ciddi bir kaçak varsa, hortum patlaması gibi, koyduğunuz su sistemde gereken süre kalmayabilir. Ben olsam Ford yardım hattını arar, aracı incelemeden yerinden kıprdatmazım. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
14 saat önce, Volkan Çelebi yazdı:

Merhaba arkadaşlar,

2012 focus 3 titanium x var ve en son 30.000 km once servis bakımları yapıldı. Bugün duran trafikte 120 dereceye çıkmış hararet ve sürekli radyatör sesi geliyormuş. İlk planda ne yapmam gerekiyor

Bu şekilde kullanırsan motor iptal olabilir. Ama ekranda motoru durdurun diye yazması, uyarması gerekir. Benim de geçen başıma geldi. Antifiriz kabından çıkan hortumun ucu bağlandığı yerden çıkmış. Bütün suyu boşaltmış. Muhtelemen sizinkinin de suyu bitmiştir. Ya kap çatlaktır ya hortum deliktir ya da hortum çıkmıştır. Fakat aracı bu şekilde kesinlikle kullanmayın.  Ya usta çağırın ya da servisi arayın. Araca bulunduğu yerde baksınlar sorunu nedir.  Musluk suyu olur ama çok kireçli değilse tavsiye ederim. Yoksa içme suyu koyarsanız daha iyi olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar cevap veren herkese teşekkürler. Antifriz kabından çıkan hortum delinmiş ve bu biline bir ford arızası olduğu için ücretsiz yapıldı. Araç 90000 km'Yi geçti ve artık hastalık imareleri veriyor. başka bir bir başlık altında yeni sorunumu yazayım bari en iyisi. Tekrar teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.