Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

    Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

    Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Ali Kırma

2011 1.25 My Fiesta Direksiyon Masfalı Sorunu

Önerilen Mesajlar

Merhabalar herkese bir sorun var. Aracım dururken direksiyonu sağa sola çevirdiğimde takır tukur sesler geliyor. Bu sesi direksiyon mafsalı yapıyor dedi ustam bu araçlarda kronik problem dedi mafsal aldık değiştirdik fakat kısa bir süre sonra yine aynı sorunu yaptı. Bu hafta ağır bakımları yapıldı aracımın yine aynı ustadan yaptırdım sordum bu direksiyondan gelen sesi yine mafsalı değiştireceğiz dedi. Şimdi merak ettiğim konu şu ben bu mafsalı değiştirdim ama buna rağmen yine aynısı oldu yani mafsal bozuldu. Acaba buna sebep olan şey örneğin rot başımı veya amörtisörle alakalı bir şey mi ? Bunları örnek olarak verdim bu tarz bir olay eminim ki fiesta kullanıcılarının başına gelmiştir bu sorunu çözen biri var mı yada yok sorun şundadır diyen var mı ? Ustam yetkili servisten çıkma bir usta kendisine güvenirim ama direk sorunlu parçayı değiştirmek yerine sorunun kaynağına inemediğini düşünmeye başladım. Lütfen bu direksiyondan gelen katur kutur sesin problemi ve çözümü konusunda tecrübeli olanlar bana yardımcı olsunlar.

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.