Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Android Multimedia Hız Göstergesi Uygulaması

BurakHAN

Önerilen Mesajlar

Şimdi, H. Cenk yazdı:

Piyasada makyajlı ford focus 3 e;  focus 4 deniyor. Kesin bilgi yayalım ??

Sıkıntı yok yani.

Abi şimdi Focus 4 e ne diyecekler diye meraklandım. Hahahaha cidden merak ettim. Ha Focus 4 derlerse mca ya ne diyecekler. 3.5 ? hahahaha

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, H. Cenk yazdı:

Bu uyar seninkine 100-200 de indirim yaparlar. İstanbula yolun düşerse..

Yeni araba alamıcaz bu gidişle bari arada ufak değişiklikler yapıp arabayla olan bağıma heyecan katayım ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, H. Cenk yazdı:

Bunu öğleden önce görememişim. Sorun göstergeyi bulmakta. 500e de bulunabilir, 1500e de. Yurtdışından daha ucuza bulunabilir ama riskli olur. 1000 TL civarı günümüz için makul sanki. 

Hocam bu renkli tft ekran için komple gösterge paneli değişmek zorunda mıyız ? Yoksa sadece ekranı da değişebiliyor muyuz ? Bir çok kişi panelle birlikte değiştirmiş, şuan da satılanlar genelde panelle birlikte bütün satılıyor. 

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-focus-c-max-kuga-km-saati-genis-ekran-581836013/detay

Yukarıda link verdim. Makyajlı focus 3 için buldum. Ancak bir şey fark ettim. Soldaki devir göstergesi 8 k ya kadar olması gerekirken 6k ya kadar var ?

BurakHAN tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, BurakHAN yazdı:

Hocam bu renkli tft ekran için komple gösterge paneli değişmek zorunda mıyız ? Yoksa sadece ekranı da değişebiliyor muyuz ? Bir çok kişi panelle birlikte değiştirmiş, şuan da satılanlar genelde panelle birlikte bütün satılıyor. 

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-focus-c-max-kuga-km-saati-genis-ekran-581836013/detay

Yukarıda link verdim. Makyajlı focus 3 için buldum. Ancak bir şey fark ettim. Soldaki devir göstergesi 8 k ya kadar olması gerekirken 6k ya kadar var ?

bu dizel için sana olmaz. makyajlı kasa benzinli için olanı arayacaksın. pek yok piyasada

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, H. Cenk yazdı:

bu dizel için sana olmaz. makyajlı kasa benzinli için olanı arayacaksın. pek yok piyasada

Tabii ya doğru düşünemedim bir an ?  Ben de diyorum neden 6K ya kadar var ? Umarım bulurum hocam montajdan sonra yazılım programlama falan olacak mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, BurakHAN yazdı:

Tabii ya doğru düşünemedim bir an ?  Ben de diyorum neden 6K ya kadar var ? Umarım bulurum hocam montajdan sonra yazılım programlama falan olacak mı ?

şart değil ama km yi girmek için servis bilgisayarı lazım. Girilmezse gösterge kaç km de ise ordan devam eder

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam bir araç 0 alındığı tarihten itibaren hiç servis bakımına girmemişse, bakım km bilgilerinin kaynağı yoksa atıyorum 70.000 deki araca 20.000 deki göstergeyi takıp aracı satarak insanları dolandırabilir o zaman ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, BurakHAN yazdı:

Hocam bir araç 0 alındığı tarihten itibaren hiç servis bakımına girmemişse, bakım km bilgilerinin kaynağı yoksa atıyorum 70.000 deki araca 20.000 deki göstergeyi takıp aracı satarak insanları dolandırabilir o zaman ?

gösterge değiştirmeye gerek yok yapacak olan zaten yapıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de indirdim. Fakat göstergedeki Digital hızdan farklı olduğu için uyumsuz olduğundan göstergeyi dörtlüye aldım. Sevdiğim tarafı rakımı ve gidilen yönü de gösteriyor ki evin rakımını hep merak etmiştim 276 imiş

H. Cenk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

36 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Ben de indirdim. Fakat göstergedeki Digital hızdan farklı olduğu için uyumsuz olduğundan göstergeyi dörtlüye aldım. Sevdiğim tarafı rakımı ve gidilen yönü de gösteriyor ki evin rakımını hep merak etmiştim 276 imiş

Hocam renkli gösterge ile birlikte çok güzel durmuş. Bu uygulamanın bir de pro sürümü var ücretli. Ekstra ne özellik var detaylı bakmadım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
28.06.2018 - 09:13 tarihinde, BurakHAN yazdı:

Hocam renkli gösterge ile birlikte çok güzel durmuş. Bu uygulamanın bir de pro sürümü var ücretli. Ekstra ne özellik var detaylı bakmadım.

Burakhan, bu aplikasyonu bize tanıttığın için tekrardan  çok teşekkür ederim ?  Ben artık sadece bu uygulamadayım . Yandex , Igo falan hiç bir şey açmıyorum .

Özellikle akşamları ortam loş iken bu uygulamanın ekran renkleri ve fontları , geniş ekranlı göstergenin fontları ve renklerile çok  çok yakın. Sanki ikisi bir setmiş,  orijinalmiş gibi görünüyor.

İkincisi buradan fordu hep eleştirdiğim YB süre tutmama sorunuma da çözüm oldu. Bu uygulama başlangıçtan itibaren süreyi ayrıca ortalama hızı ve ulaşılmış en yüksek hızı da tutuyor. Yani kaç dk dır yoldayım, ortalama hızım ne , ulaştığım hız en yüksek ne görebiliyorum. Polis sana ceza kesse oradan bakıp o hıza çıkıp çıkmadığını görürsün.

Kötü tarafı ise iki tane ve belki bizim MM ile alakalı . MM GPS sinyalini açıldıktan yaklaşık 1-1,5 dk sonra alıyor dolayısıyla o süre görünmüyor. Bir diğeri ise her açılışta otomatik açılmaması, manüel başlatma lazım. Bu uygulamada kapasan bile açılışta manüel başlatman gerekiyor. 

Pro srüm belki bisikletle alakalıdır. Segmentleri kaydedip bilgisayarda değerlendirme falan sağlıyordur  

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.