Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Android Multimedia Hız Göstergesi Uygulaması

BurakHAN

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar detaylı araştırmam sonucu en güzel bu uygulamayı buldum. Çok yakıştı araca. GPS sistemini kullanarak hızı tahmin ediyor. 2-3 km aşağısını gösteriyor bazen ama genelde düzgün çalışıyor. Buyrun video ? 

BurakHAN tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gayet güzel görünüyor. Biraz düşük göstermesi normal, hız göstergesi %5-7 fazla gösterebiliyor. 

Bir şeye takıldım: Aynaya göz alıcı, dikkat çekici şeyler asmayın bence, sürüş güvenliği açısından sakıncalıdır, dikkat dağıtma potansiyeli nedeniyle.  

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim de otomotiv endüstrsinin yüz karası küçük ekranlı gösterge gözümü aldı, multimedyaya bakamadım ? Bir zamanlar biz de öyle gezmiştik. 

10 saat önce, BurakHAN yazdı:

Arkadaşlar detaylı araştırmam sonucu en güzel bu uygulamayı buldum. Çok yakıştı araca. 

Adını yazın da,  biz de indirelim ? 

3 saat önce, Cem Boneval yazdı:

Bir şeye takıldım: Aynaya göz alıcı, dikkat çekici şeyler asmayın bence, sürüş güvenliği açısından sakıncalıdır, dikkat dağıtma potansiyeli nedeniyle.  

Aaa aynada nazarlıksız olmaz , rica ederim. Benim korkum bozuk yolllarda bir sallanıyor ön cama çarpıyor, bir gün içeriden ön camı kıracak , kasko ödemeyecek ?

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, H. Cenk yazdı:

Adını yazın da,  biz de indirelim ? 

https://play.google.com/store/apps/details?id=luo.speedviewgps

Hocam değeri bilinmiyor sanırım markette ararken alt sayfalarda çıkıyor. ? Gösterge renklerini dilediğimiz renge ayarlayabiliyoruz. Bmw dashboard a çok benziyor.

3 saat önce, Cem Boneval yazdı:

Gayet güzel görünüyor. Biraz düşük göstermesi normal, hız göstergesi %5-7 fazla gösterebiliyor. 

Haklısınız hocam ayrıca da ses çıkartması biraz rahatsız ediyor tıkır tıkır ama nazarlık işte ? 

--2 dakika sonra eklendi--
Bir saat önce, H. Cenk yazdı:

Benim de otomotiv endüstrsinin yüz karası küçük ekranlı gösterge gözümü aldı, multimedyaya bakamadım ? Bir zamanlar biz de öyle gezmiştik. 

Onu titanium ekran gibi yapsak maliyetli mi ? ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elimizde patladı bunlar. Navimex 8.0 4GB RAMli modeli getirmeye başladı. Forumda biri vardı bana sorup durdu. İlla 8.0 istedi taa Çinden getirtti. Şimd Navimex garantili getiriyor. Arayüzü biraz daha farklı ama hızlı cihaz. Düşünen varsa 

https://www.navimex.com.tr/Urun/navimex-yeni-ford-focus-4/827

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, H. Cenk yazdı:

Elimizde patladı bunlar. Navimex 8.0 4GB RAMli modeli getirmeye başladı. Forumda biri vardı bana sorup durdu. İlla 8.0 istedi taa Çinden getirtti. Şimd Navimex garantili getiriyor. Arayüzü biraz daha farklı ama hızlı cihaz. Düşünen varsa 

https://www.navimex.com.tr/Urun/navimex-yeni-ford-focus-4/827

benim focus a uyar mı acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Onur Sezgin yazdı:

bununla oyun oynayamam ? 

Ulen daha hangi araca cihaz sattığını (Focus 4 yazmış ilanına) bilmeyen satıcıdan teyp alacan ve o cihazla oyun oynayabileceğini mi sanıyon. Benim sony set boşa çıkacak. Sana verelim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, BurakHAN yazdı:

Onu titanium ekran gibi yapsak maliyetli mi ? ? 

Bunu öğleden önce görememişim. Sorun göstergeyi bulmakta. 500e de bulunabilir, 1500e de. Yurtdışından daha ucuza bulunabilir ama riskli olur. 1000 TL civarı günümüz için makul sanki. 

Bir saat önce, Doğan Kurban yazdı:

Ulen daha hangi araca cihaz sattığını (Focus 4 yazmış ilanına) bilmeyen satıcıdan teyp alacan ve o cihazla oyun oynayabileceğini mi sanıyon.

Piyasada makyajlı ford focus 3 e;  focus 4 deniyor. Kesin bilgi yayalım ??

Sıkıntı yok yani.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.