Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2018 Ford Focus Mk4 Yabancı İncelemeler

Tamer Perperek

Önerilen Mesajlar

1 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

SLA olmayanların hepsi, arkada Fiesta ST torsiyonuna sahip diyelim ? 

Anladım, o zaman kullanılan yaylar da ( force vectoring ) fiesta st'de nasılsa baz paket focus'da da aynıdır. Tabii boyları ve sıkılığı gibi özellikleri haricinde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

St line çok iyi güzel de, biri de alıp active ya da titanium’u test etse artık. Ayrıca st-lineda itelenen siyah döşeme gerçekten baygınlık veriyor iç mekana. Ah förd ah. 2 doğruyu bir yerde birleştirmeyi beceremiyor gerçekten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mat Watson hem esprili hem de teknik açıdan yeterli incelemeler sunabiliyor.

Bu incelemesi de şimdiye kadar ki en detaylı ve yol göstericilerden biri olmuş.

Anlaşılan o ki aracı eleştirmek isteyenlere tek günah keçisi olarak bagaj hacmi kaldı, Türkiye'de buna belki fiyat eklenebilir, bekleyip göreceğiz. 

İngiltere'de bile tahta oturan Golf'ü yerinden edeceğe benziyor. 

0-96 km/h 7,7 saniye 182 PS için hiç fena bir değer değil.

Özetle bu renke bu konfigürasyonda ST-Line gelecek için arzulanabilir bir araba olmuş. Allah Türk parasının değerini korusun...

6 saat önce, Semih O. yazdı:

Ayrıca st-lineda itelenen siyah döşeme gerçekten baygınlık veriyor iç mekana. Ah förd ah. 2 doğruyu bir yerde birleştirmeyi beceremiyor gerçekten.

Kendi adına konuş bence, ben sportif vurgulu bir modelde siyahtan başka iç döşeme almazdım mesela. 

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ic mekana dair bir kucuk elestirim su olabilir; on konsol boyunca uzanan cita ve vites dugmesi bolumunde ki kaplama, kamera yaklastirildigi zaman fark ediliyor ki fircalanmis koyu gri metal mi desem aluminyum mu desem ona benzer bir malzemeye benziyor ve bence cok şık duruyor. Fakat tek sorun sadece yaklasildigi zaman fark edilebilmesi. Kabine belli mesafeden genel bakis yaptigimiz zaman o şıklık kullaniciya pek gecmiyor.

ford-focus-sw-2018-12-1024x683.jpg.4c2f22e7aab218a03c2a635f5b91fb5c.jpg

Tam olarak bahsettigim gorsel budur. Yaklasarak baktiginda ic mekana derinlik katiyor, ' aaa cidden şıkmış ' dedirtiyor ama uzaktan - genelden kabine bakinca o derinlik ve şıklık kayboluyor. Bu derinligi uzaktan bakinca da tutturabilselerdi cok iyi olurdu. Belki canli canli gorunce fikrim degisir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Cem Boneval yazdı:

Kendi adına konuş bence, ben sportif vurgulu bir modelde siyahtan başka iç döşeme almazdım mesela. 

Kendi adıma konuşuyorum zaten Cem abi başka şansım yok ? Bu arada bahsettiğim şey tavan döşemesi geri kalan her yerin siyah olmasından ben de çok hoşnutum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Titanium'da koyu gri fırçalanmış alüminyum görünümlü döşemeler foto ve video'larda pek kendini belli etmiyor ama canlı olarak çok şık duracaktır. Orta konsol dışında ön göğüste de bu döşemenin bezeri var, ancak çok yakın çekimlerde güzelliği belli oluyor.

image.png

barisozyurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gösterge , gösterge, gösterge.. Tek sorun bu !!! 

Geri kalan herşey perfetto..

Bagaj hacmi isteyen SW alsın. 

Bu videodaki 17 jantların replikası ne zaman sahibinden.coma düşer. Alayım hemen bir takım ??

3 üst mesajdaki resimdeki elektronik park freninin arkasındaki düğme auto-hold değil mi,  ben yanılmıyorum umarım. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, H. Cenk yazdı:

VWde simge yok AUTOHOLD yazıyor . Sanırım stop-start ile karışmasın diye yazı koymuş VAGçılar. 

Seat da (A) yazmış, Bmw kısaltıp yazıyla yazmış. Bazı Audilerde de (A)varmış. Kafalarına göre herhal ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Seat da (A) yazmış, Bmw kısaltıp yazıyla yazmış. Bazı Audilerde de (A)varmış. Kafalarına göre herhal ? 

Golfte şöyle 

mk_7_handbrake_-_prof_-_small.jpg

Üstelik ışık aydınlatması Auto stop start ile ters, yani birinin ışığı yanıyorsa aktif,  diğerinin sönükse aktif. Bayağı kafa karıştırıcı idi. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Üstelik ışık aydınlatması Auto stop start ile ters, yani birinin ışığı yanıyorsa aktif,  diğerinin sönükse aktif. Bayağı kafa karıştırıcı idi. 

Hmm çok ilginç. Makyajlı Leon ile ışıklar yanınca aktif düzeltmişler o zaman. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.