Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sync 2'yi Nasıl Güncellerim?

Önerilen Mesajlar

Selamün aleyküm bu sayfaya yeni kaydoldum önceden sayfanıza yardım almak için bakıyordum kaydolayım dedim mk 3 2015 focus aracımız var Sync 2 yüklü Avrupa güncellemesi geldi mi veya ne zaman gelir serviste güncelleniyor mu 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23.06.2018 - 22:13 tarihinde, Mehmet Ayberk Dasar yazdı:

Selamün aleyküm bu sayfaya yeni kaydoldum önceden sayfanıza yardım almak için bakıyordum kaydolayım dedim mk 3 2015 focus aracımız var Sync 2 yüklü Avrupa güncellemesi geldi mi veya ne zaman gelir serviste güncelleniyor mu 

İndirmeniz gereken dosyanın adı (Gen2v38build15128updatepackageEULangpack1Rev4 )Dosya zıp li iniyor.Önce bilgisayara indirip  zıp ten çıkartın sonra usb ye atmak gerek.Usb ye atmanız gereken dosyalar:(SyncMyRıde ve Auto Install) DONTINDX.MSA yı atmanıza gerek yok.Araç çalışır durumda usb yi takıyorsunuz sync sizi yönlendiriyor.Güncellleme 20-25 dakika arası sürüyor. İndirme linki:fordownersclub.com Update Sync 2 Easy Vay diye site içinde aratın 6.sayfada bulacaksınız. Servisle uğraşmana gerek yok.

Serkan D. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Mehmet Ayberk Dasar yazdı:

Peki siz yükleyip kurdunuz mu sıkıntı çıktı mı 

Sen önce, hangi versiyonun yüklü olduğuna bakıp söylesen herşey daha kolay olacak.

--14 dakika sonra eklendi--

Ayarlar -> Yardım -> Sistem Bilgisi

20180628_094033.jpg.33ec151a889fcd4bb8ef65909d8b4abd.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

887FD5DE-3B2E-455B-8274-C5C0ED6E65FA.jpeg

--2 dakika sonra eklendi--

Şimdi versiyon sanırım 3.08 ne yapmalıyım hangisi indirmeliyim kusura bakmayın çok soru soruyorum ama önce hiç yapmadım korkuyorum da sync e sorun çıkacak diye af görün 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Mehmet Ayberk Dasar yazdı:

Şimdi versiyon sanırım 3.08 ne yapmalıyım hangisi indirmeliyim kusura bakmayın çok soru soruyorum ama önce hiç yapmadım korkuyorum da sync e sorun çıkacak diye af görün 

Korkuyorsanız yapmayın, çünkü kayda değer farkedilebilecek bir yenilik yok. Eğer versiyon 4.32 (yanlış hatırlamıyorsam) veya daha eskisi olsa yapın diyeceğim ama bence gerek yok.

Ha ben illa yükleyeceğim diyorsanız, 3.10’u verdiğim linkten indirip, kök dizinde autoinstall.ist olacak şekilde önceden fat32’ye formatlanmış harici belleğe yükleyip, araç çalışır vaziyetteyken usb’ye takıp bekleyeceksiniz. Bu kadar.

Seçim ve sorumluluk size ait.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Sync 2'yi Nasıl Güncellerim? olarak değiştirdi
  • 2 ay sonra...
18 dakika önce, İsmail Kontbay yazdı:

4.32 versiyon 3.0 dan daha eski mi versiyon olarak benimkisi 4.3214073

4.32 aslında 3.7.11'e denk geliyor. Yani daha eski. Versiyon numaraları aşağıdaki gibi, en günceli 3.10  (Wikipedia)

image.thumb.png.4927d9c18d7359bb50723157ab714ab7.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Semih O. bu konuyu sabitlemiş ve sabitlenmemiş
  • Semih O. bu konuyu sabitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.