Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus İnceleme - 4K & 5K - Titanium - Candy Red

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Buna yapacak birşey yok..reklam global..Her firma böyle..Boş donanım'ı direkt örnek gösterebiliriz.

Yakup,şimdi hatalı,yanlış şeyleri,her firma böyle diyerek normal görmek doğru değil...Kötü örnek,örnek teşkil etmez...Diğer firmalarda böyleyse onlarada yazıklar olsun...Türk Firması Türk İnsanını kazıklamak,kandırmak,yanıltmak peşinde koşmamalı,Türk insanını hor görmemeli...Avrupa ülkelerinin tamamında yüksek bir ulusal bilinç vardır ve kendi vatandaşı önceliklidir..O yüzden avrupa avrupadır zaten...Neyse,bunlar derin mevzu..Ama şunu söylemek istiyorum,Focus 3 şu anda Türkiyede sitedeki donanımda satıldığı ve aksesuar olarak dahi bu jantlar alınamazken reklamın global olması çok komik bence...Düşünsenize böyle bir araba almak istiyorum,ama alamıyorum..Buyur burdan yak....Mesela bir giyim mağazasındaki vitrindeki giysiyi çk beğeniyorum ,içeri giriyorum,bedeni varsa alabiliyorum...Ama vitrindeki Focusu alamıyorum....Yazık... :kırbaç:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neden böyle düşünüyorsunuz ki ülkeye özel donanım olamaz mı ?

Her jant ı her ülke sever mi ?

İçtiğiniz cola'nın tadı her ülkede farklı ama reklamlar aynı mesela :kırbaç: Derin ama bazı realiteler de var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neden böyle düşünüyorsunuz ki ülkeye özel donanım olamaz mı ?

Her jant ı her ülke sever mi ?

İçtiğiniz cola'nın tadı her ülkede farklı ama reklamlar aynı mesela :kırbaç: Derin ama bazı realiteler de var.

Özel donanım olur tabiii.Hatta olması da iyidir özgünlük açısından...Ama global diye tanıtıldıysa o araba azami noktalarda ortaklık olmalı...Haa tamam jant farklıdırda ne bileyim 6 kollu 5 kolludur da ama bütün ülkelerde 17 inçide vardır 16 inçide yada Türkiyedeki style 16 inç Titanyum 17 inçtir...6 kollu jant 17 inçtir 8 kollu jant 16 inçtir ve türkiyede böyledir...Ama 16 inç iki farklı jantı iki farklı donanım seviyesinde koyarsanız garip oluyor...Hadi bunuda kabul ettik,bari en üst donanımda parasıyla da olsa 17 inç jant alabilme şansı verin...İllaki fordun orjinali olmayan ve hiç sevmediğim şu piyasa jantçılarına mı mahkum edeceksiniz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu ayrı bir eleştiri tamamen haklısınız ama reklam konusu ayrı yani :kırbaç:

reklamda 31 bin tl derler resimdeki 50 binlik modeldir..Gibi.

Şu kadar TL.den başlayan fiyatlarla der gibi yani...Tamam işte bende diyorum ki keşke o en yüksek rakamdan fiyat çektikleri araba olsa Türkiyede de,onun reklamı yapılsa,yada o arabayı alabilme şansı verilse insanlara...Neyse,keşkeyle falan olmuyor maalesef..Bu arada Sony müzik sisteminin son çeyrekte geleceği ksinleşti mi acaba??? :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende bugün inceledim f3'ü test aracı yok henüz ama içine oturduktan sonra bnm f1 bi tuhaf geldi gözüme adamlar evrim geçirmiş resmen :guitar:

Oyle evet fark var.

Bakımlı hoş bir F1 kapı da hep Dursun isterim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gördüğüm kadarıyla Ford artık kendisine her konuda her sınıfta rakip olarak volkswagen'i alıyor,bakın,her sınıf arabada neredeyse birebir donanım özellikleri,birebir paket opsiyonları var...Haa,mercedes veya BMW niye değilde vw kriter oluyor,çünkü dünyada en çok araba satan şirket vw grubu...Sanırım Fordun bundan sonraki tüm modelleri en az vw kadar prestijli ve özellikli olacak,zaten teknoloji konusunda aslında vw den çok daha ileride olan Ford markası,artık konfor ve donanım anlamında da birinciliğin en büyük adayı...Bundan sonra bizlerde Forda binerken yanımızdan geçen vw markasına bakıp hayıflanmayacağız,hatta burun kıvıracağız :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.