Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İzmir-Fethiye Arası Radar Ve Yol Bilgisi

Önerilen Mesajlar

2 saat önce, Cem Boneval yazdı:

En üst rütbeden. Hem seni niye hayal kırıklığına uğratayım. Takdir ettiğim hala ara sıra kalkın arasına karışman.

Otomobil bakımlı ve sürücü de ustaysa koyuver gitsin, keyfine diyecek yok. :smiley2k::sofeer::aman:

Bu durumda şu geldi aklıma. "Kızım sana güveniyorum da çevre  kötü" ??. Önden giden aracın garantisini nasıl vercez.?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet arkadaşlar dönüş bilgilerini veriyorum size. 

Dönerken hiçbir şekilde radar yoktu. Varsa da ben görmedim. Araçla 90-100 arası geldim, sadece bir Aydın tünel çıkışı son hız denedim aracı 210 km hızı  gördüm maksimum. Ortalama olarak İzmire kadar 4.3 lt yakıt ortalaması ile geldim. Kanıt olarak resim koyuyorum. Yaklaşık 330 km İzmir-Fethiye arası. Yolculuk 3.5 saat sürüyor. 

Ölüdeniz'e uğradım. Boştu. Çok fazla doluluk yoktu. Sanırım seçimle alakalıydı diye. Fiyatlar normaldi orada. Bir Cheeseburger 20 tl gibi. Şezlong çifti 45 tl. Bir de girişte 25 tl otopark parası ödüyorsunuz. Kaldığım otel Büyük Çalış civarında bir oteldi. 120 tl oda+kahvaltı ödedim. Büyük çalış civarında sahildeki mekanlarda oturmak güzel. Bisiklet, elektrikli bisiklet kiralanabiliyor. Genelde yabancı turistler vardı. Acenteler aracılığıyla aylık kiralama yapıyorlarmış 3+1 evlere. 100 euro gibi günlük fiyatı var. 

Sizlerin söylediği yerlere uğrayamadım. Çünkü zamanım çok dardı. Ama hepsini not ettim. Daha uzun bir tatil zamanımda muhakkak gideceğim. Hepinize teşekkür ederim ???

12BA3155-BDB1-475E-8632-2F73F9F83FDB.jpeg

E331C2C4-AB23-4849-97CA-C84324701AFE.jpeg

Çağdaş Kolcuoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Çağdaş Kolcuoğlu yazdı:

Evet arkadaşlar dönüş bilgilerini veriyorum size. 

Dönerken hiçbir şekilde radar yoktu. Varsa da ben görmedim. Araçla 90-100 arası geldim, sadece bir Aydın tünel çıkışı son hız denedim aracı 210 km hızı  gördüm maksimum. Ortalama olarak İzmire kadar 4.3 lt yakıt ortalaması ile geldim. Kanıt olarak resim koyuyorum. Yaklaşık 330 km İzmir-Fethiye arası. Yolculuk 3.5 saat sürüyor. 

Ölüdeniz'e uğradım. Boştu. Çok fazla doluluk yoktu. Sanırım seçimle alakalıydı diye. Fiyatlar normaldi orada. Bir Cheeseburger 20 tl gibi. Şezlong çifti 45 tl. Bir de girişte 25 tl otopark parası ödüyorsunuz. Kaldığım otel Büyük Çalış civarında bir oteldi. 120 tl oda+kahvaltı ödedim. Büyük çalış civarında sahildeki mekanlarda oturmak güzel. Bisiklet, elektrikli bisiklet kiralanabiliyor. Genelde yabancı turistler vardı. Acenteler aracılığıyla aylık kiralama yapıyorlarmış 3+1 evlere. 100 euro gibi günlük fiyatı var. 

Sizlerin söylediği yerlere uğrayamadım. Çünkü zamanım çok dardı. Ama hepsini not ettim. Daha uzun bir tatil zamanımda muhakkak gideceğim. Hepinize teşekkür ederim ???

12BA3155-BDB1-475E-8632-2F73F9F83FDB.jpeg

E331C2C4-AB23-4849-97CA-C84324701AFE.jpeg

Çok yakmış ?? Şaka şaka.?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rampaları düşünürsek gayet iyi ama ? Akyaka çıkışı 9 km zati... Bir çeyrek depo 250 km yol gelmiştim. Fena ortalama sayılmaz ? 

Temmuz ayında bir daha gidicem bakalım o zaman, bu zamandan farklı ne değişiklikler olacak

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.