Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

650 HP gücünde bir Ford Fiesta'nız olsa...

Alperen G.

Önerilen Mesajlar

bunu izleyince aklıma.... çocukluğumda benim bisikletim pinokyo bal köpüğü rengindeydi ve odönem her mahallede bir kaç tane almancı (gurbetçi kardeşlerimiz) vardı. onların çocuklarının bisikletleri yarış bisikleti kıvamındaydı ve biz onlara hayran hayran bakardık hatta cesaretini toplayan bir tur versene derlerdi yada derdik..şimdi diyorumki biir tur versene abiii... :(:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya o araç zaptedilmez ki.. 650 beygir. gaza üflemen yeterli gitmek için :claps:

Zapteden nasıl zaptediyor.

Ken block insan evladı değilmi ? Her türlü zaptedilir. Sadece biraz antrenman ve tecrübe lazım.

Dip not: Bulaşma laza basar gaza :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunda ESP varmıymış :)

Ya eğer ESP yoksa Ken ciğim kullanmaya devam etsin.

Ben zaten istemem de OgÜn'e falan vermesinler.

Mazallah yakında dÜğÜn dernek kuracak. Bi sakatlık olmasın :):D :D

Bişey olmaz yahu :D En kötÜ ihtimalle duvara patlarız :D

O araçlar. Trafikte görebildiğimiz tÜm araçlardan çok daha gÜvenli :D Şehir içinden daha fazla gÜvendesin o araçla :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yaaa bir dakka ilk ben kullanacaktım Ogün arabayı duvara patlattı bile. :D ( şakası bile kötü Allah esirgesin Ogün ayrıca sen eskiye göre daha temkinli olmalısın..)

ümit hakkaten adam sana anahtarı uzatacak ve sende yook diyeceksin inanalım mı....? :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

biraz anrenman mı? sence ken block biraz antrenman mı yapmıştır ogün? :)

Abicim emin ol o hareketleri yapmak zor değil. ayrıca aynı hareketi 10defa dneeyip en güzel olan görüntü montajlanıyor ken blockun kliplerinde. Bu hareketleri yapmak en hızlı olmak değil ki :D Bu şekil döne döe virajlara girerseniz genel klasman sonuncusu olursunuz. Güven kendine. O yapabiliyorsa bizde yaparız. Onun kadar iyi yapamayabiliriz belki ama oda bir zamanlar bu kadar iyi yapamıyordu :D

yaaa bir dakka ilk ben kullanacaktım Ogün arabayı duvara patlattı bile. :D ( şakası bile kötü Allah esirgesin Ogün ayrıca sen eskiye göre daha temkinli olmalısın..)

ümit hakkaten adam sana anahtarı uzatacak ve sende yook diyeceksin inanalım mı....? :D

Acımasız halim burdada belli etti kendini :D

Tamam en son ben kullaniyim :D

Bıraktım zaten abicim artık. (Nişanlım izin vermiyor) :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abicim emin ol o hareketleri yapmak zor değil. ayrıca aynı hareketi 10defa dneeyip en güzel olan görüntü montajlanıyor ken blockun kliplerinde. Bu hareketleri yapmak en hızlı olmak değil ki :D Bu şekil döne döe virajlara girerseniz genel klasman sonuncusu olursunuz. Güven kendine. O yapabiliyorsa bizde yaparız. Onun kadar iyi yapamayabiliriz belki ama oda bir zamanlar bu kadar iyi yapamıyordu :D

ümitsizseniz ümit sizsiniz diyosun yani... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.