Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Neden Uçak Değil De Otobüs Seyahati

Doğan Kurban

Önerilen Mesajlar

İkiside değil ;kesinlikle araba. Çayeli'nden Trabzon a havaşla uçak saatinden 3 saat önce yola çıkacaksın. 3 saatim en az (2 yetişkin 2 çocuk) 60 tl ücret. İstanbul a iniş. Bagaj bekle metroya büyükçekmece ye 2 saatte binbir zorlukla git. Bu arada THY den başkasına kolay kolay binmem. Arabama biniyorum. Geze geze gidiyorum. Trabzon Nihat ustada Akçaabat köfte, Ordu da teleferikle Boztepe ye çıkış bir semaver çay. Bol manzara. Samsuna geçiş. Gece orda kalış. Akşam sahil turu. Sabah yola çıkış. Karabük e geçiş. Safranbolu gezilir. Sabah çevrik köprü de kahvaltı. Sonra yola devam. Bolu da outlet avmde 1 saatlik bir tur. Sonra ver elini büyükçekmece. Tabi çift şoför. Acelem varsa uçak tabi. Uçak bileti ve havaş masraflarının yarı fiyatına bunları yapabiliyorken uçağa kim biner. +her kalkıştaki ve inişteki tedirginlikte cabası. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.