Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
H. Cenk

Günlük Digital/Elektronik Soru/Cevap Başlığı (Yardım Edeceklere Şimdiden Teşekkürler)

Önerilen Mesajlar

Evdeki avizedeki 3 adet led ampul az ışık verdiği için yeni 3 tane led ampul aldım. Taktım çalışmadı. Yeni aldıklarıma birini çıkarıp eskisini yenilerden biri cılız olsada yanıyor. Değiştire değiştire Bir tanesine eskisini taktığımda yeni 2 tanesi ve eski bir tanesi toplam 3 de yanıyor. Bu işin mantığını bir türlü anlamadım. Eskileri cata markaydı yemi aldıklarım tekzen den aldığım tekfen markalar. 

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
4 dakika önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Evdeki avizedeki 3 adet led ampul az ışık verdiği için yeni 3 tane led ampul aldım. Taktım çalışmadı. Yeni aldıklarıma birini çıkarıp eskisini yenilerden biri cılız olsada yanıyor. Değiştire değiştire Bir tanesine eskisini taktığımda yeni 2 tanesi ve eski bir tanesi toplam 3 de yanıyor. Bu işin mantığını bir türlü anlamadım. Eskileri cata markaydı yemi aldıklarım tekzen den aldığım tekfen markalar. 

Abi onlar trafolu mu ne oluyor belli güçte alıp takmak veya onu değiştirmek gerekiyor diye biliyorum.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
1 dakika önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Eskileri cata sorunsuz çalışıyorlardı. 

IMG_20190130_161551.jpg

cata yada ack güvenilir firmalar diğerleriyle yüksek miktarlı çalışmadım yorum yapamayacağım oviled mi ne vardı 50 taneden 8 bozuk çıkmıştı

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni aldıklarımda bozuk değil bir tanesi cata takınca hepsi yanıyor. 3 nü tekfen takarsa bir tanesi çok cılız yanıyor. Diğerleri yanmıyor. O cılız yanan duya cata lamba takınca 3 üde yanıyor. 

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
22 dakika önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Yeni aldıklarımda bozuk değil bir tanesi cata takınca hepsi yanıyor. 3 nü tekfen takarsa bir tanesi çok cılız yanıyor. Diğerleri yanmıyor. O cılız yanan duya cata lamba takınca 3 üde yanıyor. 

ilginç ama sorunu çözmüşsün buda başarı. 10.000 saat elleme bence 

bknz mühendis kafası çalışıyorsa elleme 🙂

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
2 saat önce, Onur Sezgin yazdı:

6s plus var. Karşı tarafın sesi az gelmeye başladı... kaç para masraf çıkartacak bana bu? 🙂 

https://www.ifixit.com/Store/iPhone/iPhone-6s-Plus-Earpiece-Speaker/IF315-005-4

https://urun.n11.com/diger-yedek-parca/iphone-6s-plus-ic-kulaklik-earpiece-speaker-P245483881

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
3 saat önce, Onur Sezgin yazdı:

6s plus var. Karşı tarafın sesi az gelmeye başladı... kaç para masraf çıkartacak bana bu? 🙂 

1 -filtre cok kirlendiyse temizlenmesi lazim. Temizlenemeyecek durumdaysa degismeli

Ucuz pahali birsey degil.

2 - ic kulaklik spekar bozulmustur. Yakup paylasmis fiyatini..

El isciligi varsa kolay yoksa girisme. Es kasa ekran filmini vs koparirsan ekran cöp olur.

Dis fircasiyla temizlemeye calis düzelmezse..

Oncelkle 1 sonra 2.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
14 saat önce, okan ali yazdı:

1 -filtre cok kirlendiyse temizlenmesi lazim. Temizlenemeyecek durumdaysa degismeli

Ucuz pahali birsey degil.

2 - ic kulaklik spekar bozulmustur. Yakup paylasmis fiyatini..

El isciligi varsa kolay yoksa girisme. Es kasa ekran filmini vs koparirsan ekran cöp olur.

Dis fircasiyla temizlemeye calis düzelmezse..

Oncelkle 1 sonra 2.

Daha önce iphone5 bataryası değiştirmiştim ama şimdi uğraşamam sanırım. 2020 de değiştiririm diye düşünüyordum bunu. Para da harcamak istemiyorum buna. Bataryası ölü bide... powerbank ile dolaşıyorum 🙂 kulaklıkla kullanırım belki... biraz daha dayansa iyi 🙂 

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.