Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Günlük Digital/Elektronik Soru/Cevap Başlığı (Yardım Edeceklere Şimdiden Teşekkürler)

Önerilen Mesajlar

9 dakika önce, H. Cenk yazdı:

arabada izlemek içi n youtube videolarını flv.to/biz ile indiriyodum. ama sanırım uçmuş. 

akşam biraz aradım hiçbir yerde youtube videosu indirme yöntemini bulamadım yani sesli ve HD olarak. ya sessiz 1080 p ya sesli 360 p var hiç şöyle sesli 720p indirebildiğim yer olmadı. 

var mı böyle bir adres bilen. 

https://www.4kdownload.com/products/product-videodownloader

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, H. Cenk yazdı:

arabada izlemek içi n youtube videolarını flv.to/biz ile indiriyodum. ama sanırım uçmuş. 

akşam biraz aradım hiçbir yerde youtube videosu indirme yöntemini bulamadım yani sesli ve HD olarak. ya sessiz 1080 p ya sesli 360 p var hiç şöyle sesli 720p indirebildiğim yer olmadı. 

https://www.onlinevideoconverter.com/ ben bunu kullanıyorum. Pek video indirmedim ancak mp3 olaak indirmede kullanıyorum.

Eğer seçilen format youtubeda varsa doğrudan youtube serverından veriyor (anlatabildim mi bilmiyorum ama), herhangi bir işlemden geçirmiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, H. Cenk yazdı:

jdownloader kullanıyorum video indirme için. youtube mp3 için mediahuman 10 numara program yıllardır müptelası oldum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

download video helper eklentisini kullanıyorum ben uzun süredir firefox'ta şimdiye kadar bir sorun yaşamadım

--0 dakika sonra eklendi--

Bir ara komple playlist indiren bir program bulmuştum o baya iyiydi de adı gelmedi aklıma.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Mertcan Çelik yazdı:

download video helper eklentisini kullanıyorum ben uzun süredir firefox'ta şimdiye kadar bir sorun yaşamadım

-

Firefox yok , chrome var. 

Opera falan mı indirsem diyorum.  Google tekelinden rahatsız olmaya başladım artık. 

Bir ara eski bilgisayarda ubuntu+opera kullanıyordum sonra anakart yandı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Firefox yok , chrome var. 

Opera falan mı indirsem diyorum.  Google tekelinden rahatsız olmaya başladım artık. 

Bir ara eski bilgisayarda ubuntu+opera kullanıyordum sonra anakart yandı. 

Çünkü yanlış yazmışım, video download helper, sarı mavi kırmızı bir logosu var, işten direkt giremediğimden gösteremiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Netflixle ilgili bir soru soracağım. 

netflix.JPG.19452f587a959218f147c53d248688b6.JPG

Özel üyelikte 4K yayın var ve aynı anda 4 ekran açık olabiliyor. 

Biz şimdi 4 arkadaş kurbana girer gibi Netflixe girsek ayda kişi başı 10 TLye ULTRAHD netflix abonesi olmuş olmuyor muyuz ? Buna engel olan bir durum var mı ? Böyle yapılabilir mi ?  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, H. Cenk yazdı:

Biz şimdi 4 arkadaş kurbana girer gibi Netflixe girsek ayda kişi başı 10 TLye ULTRAHD netflix abonesi olmuş olmuyor muyuz ? Buna engel olan bir durum var mı ? Böyle yapılabilir mi ?  

biz şimdilik iki kişi HD kullanıyoruz 

lakin bi tanıdık 4 kişi ultra kullanıyorlar (ofis arkadaşlarıyla) yaklaşık 1 yıldır problem yok

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Netflixle ilgili bir soru soracağım. 

netflix.JPG.19452f587a959218f147c53d248688b6.JPG

Özel üyelikte 4K yayın var ve aynı anda 4 ekran açık olabiliyor. 

Olmaz geçen Netflix açıklama da yaptı, biz kimlerin kaç kişi kullandığını biliyoruz vs vs diye ancak bunu engellemek gibi bir planımız yok dedi. Zaten aylık üyelik malum sorun oldu mu iptal edersiniz ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Olmaz geçen Netflix açıklama da yaptı, biz kimlerin kaç kişi kullandığını biliyoruz vs vs diye ancak bunu engellemek gibi bir planımız yok dedi. Zaten aylık üyelik malum sorun oldu mu iptal edersiniz ? 

Biz iki kişilik kullanıyoruz ama mesela bi arkadaşa daha versem sadece aynı anda iki kişi izlese sorun olmaz mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Onur Sezgin yazdı:

Biz iki kişilik kullanıyoruz ama mesela bi arkadaşa daha versem sadece aynı anda iki kişi izlese sorun olmaz mı?

Aynı anda kaç izleme hakkın varsa (pakete göre değişiyor) hepsini kullanabilirsiniz farklı IP'lerde vs. Sorun olmaz kesinlikle isterseniz 40 profil yüklü olsun 2 kişi aynı anda açsın sorun yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Aynı anda kaç izleme hakkın varsa (pakete göre değişiyor) hepsini kullanabilirsiniz farklı IP'lerde vs.

10 kişi bile kullanabiliriz o zaman... sadece aynı anda 2 kişi izleyebilcek... süper ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.