Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Günlük Digital/Elektronik Soru/Cevap Başlığı (Yardım Edeceklere Şimdiden Teşekkürler)

Önerilen Mesajlar

11 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Saatte son durum nedir abi? GPS'i ebeveynin de takip edebileceği çalışan bir şey var mı? :)))

--1 dakika sonra eklendi--

İlk faturaya yansımıştır herhalde ve kredi kartı gibi ufaktan komisyon olmuştur diye tahmin ediyorum veya zaten yüksek kur ile çarpmışlardır sanırım. Hangisi doğru acaba?

- Almadık biz bunu. O zaman hem çocuk istemedi hem de hazır yoktu beklenecekti falan.

- Hayır hiç bir şey yansımadı. Uygulama içinde yıllık silver üyelik 9,90 € yazıyordu. Hesapladım 60 TL falan. Google ödemede ban 37 TL çıktı ve faturaya 37 TL yansıdı , ek masraf komisyon kur farkı hiç bir şey yok  

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Delirmek üzereyim. 

Karne günü 3 aylık PSN üyeliği almak istedim. Akşamdan beri belki yirmi kez denedim. Olmuyor olmuyor. Sanal kart ile deniyorum . İşlem sonunda  hep hata veriyor. İnternette araştırdım. PSN adresi ile banka adresi aynı olmalıymış onu yaptım, büyük harf kullanmamalıymışım hepsini küçük harfe çevirdim , noktalama işareti olmamalıymış, onu da yaptım . Ama nafile .. İnternette binlerce şikayet var. Nasıl olacağı hakkında bir fikri olan var mı ?

Bu arada aylık 25 TL 3 aylık 75 TL idi %30 indirim yapmışlar 52,5 TL ye düşmüş. Acaba indirim kandırmaca aslında vermiyorlar mı ? Paranoyak oldum resmen ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Acaba indirim kandırmaca aslında vermiyorlar mı ? Paranoyak oldum resmen ..

benzer durumu spotify ile yasadim, teb/bonus ile bir turlu basarili islem saglayamazken enpara finansbank ile ilk denemede cekti.

3 aylik 0.99a almis oldum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Karta 54 TL limit yüklüyorum sanal ATM kartı bu arada , kredi kartı değil. Bankadan telefona onay SMSi geliyor . Onu giriyorum . Ve anında error kodu. Bu akşam bir de gerçek plastik kredi kartıyla deneyeyim. Acaba banka kartı kabul etmiyor mu diyeceğim ama kredi/banka kartı diyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Karta 54 TL limit yüklüyorum sanal ATM kartı bu arada , kredi kartı değil. Bankadan telefona onay SMSi geliyor . Onu giriyorum . Ve anında error kodu. Bu akşam bir de gerçek plastik kredi kartıyla deneyeyim. Acaba banka kartı kabul etmiyor mu diyeceğim ama kredi/banka kartı diyor. 

abi olay kartla alakali degil, farkli bankanin kartlarini dene

her bankanin kendi guvenlik politikasi oluyor ve bazen bunlara takilabiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Olcay Sert yazdı:

abi olay kartla alakali degil, farkli bankanin kartlarini dene

her bankanin kendi guvenlik politikasi oluyor ve bazen bunlara takilabiliyor.

yok olmuyor . hem psn adresi hem o bankadaki adresinin aynı olması lazım. türkçe karakterler şu bu sorun oluyor. 

bu akşam eşimin kartını denedim YKB. sistem kısırdöngüye girdi. sms ile şifre geliyor giriyorsun, ek güvenlik olarak kartın güvenlik numarasını istiyor doğru giriyorsun yeniden sms gönderiyor giriyorum yeniden kartın güvenlik numarasını istiyor. 5. tekrarda vazgeçtim. 

lanet olsun dedim playstationa.   

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hanımın sınav sorusu hazırlarken kullandığı emektar laptop bugün itibariyle mefta oldu.

Sadece microsoft word(soru hazırlama) ve internet tarayıcı(konu araştırma ve e-okul not girişi) kullanmaya yetecek laptop işimizi görür.

Apple tv de microsoft appler çalışmıyor maalesef. Çalışsa bluetooth klavye mouse alıp apple tv ile çözecektim. İphonedan screen mirror yapılıp word kullanılabiliyor ama onda da simgeler ekranda dev gibi oluyor, konforlu değil.

ihtiyacı görecek en uygun fiyatlı laptop ya da alternatif cihaz önerilerinize açığım.

Laptop için güvenilir tamirci öneriniz olursa onu da değerlendirebilirim. Tahminimce elektrik girişindeki bir sorun sebebiyle anakart yandı. Ram işlemci sağlam mı bilmiyorum tabi..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Kerem Bozdoğan yazdı:

Hanımın sınav sorusu hazırlarken kullandığı emektar laptop bugün itibariyle mefta oldu.

Sadece microsoft word(soru hazırlama) ve internet tarayıcı(konu araştırma ve e-okul not girişi) kullanmaya yetecek laptop işimizi görür.

Apple tv de microsoft appler çalışmıyor maalesef. Çalışsa bluetooth klavye mouse alıp apple tv ile çözecektim. İphonedan screen mirror yapılıp word kullanılabiliyor ama onda da simgeler ekranda dev gibi oluyor, konforlu değil.

ihtiyacı görecek en uygun fiyatlı laptop ya da alternatif cihaz önerilerinize açığım.

Laptop için güvenilir tamirci öneriniz olursa onu da değerlendirebilirim. Tahminimce elektrik girişindeki bir sorun sebebiyle anakart yandı. Ram işlemci sağlam mı bilmiyorum tabi..

SSD olsun mutlaka.

https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-s145-14iwl-intel-celeron-4205u-4gb-128gb-ssd-freedos-14-tasinabilir-bilgisayar-81mu003ptx-p-HBV00000KDHT8?magaza=Hepsiburada

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Bu rastgele bir örnek mi yoksa öneri mi Yakup? İşletim sistemsiz olması dezavantaj olabilir bizim için. Mefta olan laptopun win7 lisans anahtarını win10 kabul ederse sorun kalmaz tabi. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, Kerem Bozdoğan yazdı:

Bu rastgele bir örnek mi yoksa öneri mi Yakup? İşletim sistemsiz olması dezavantaj olabilir bizim için. Mefta olan laptopun win7 lisans anahtarını win10 kabul ederse sorun kalmaz tabi. 

Fiyat yazmadığın için abi ben en ucuz ama mantıklı olanı yazdım. Başka satıcılara da bakmak lazım güvenilir olması şartıyla, yazılım işi win10 ile artık daha da kolay. Hiç sağla solla uğramadan bu gibi yerlerden anında key alabiliyorsun ki para bile değil yani o derece fiyatlar ?

https://www.ebay.com/p/Microsoft-Windows-10-Pro-32-64-bit-Operating-System/6031187488

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Windows ve Office crackleri için boşuna uğraşıyormuşuz.
Aşağıda linkini verdiğim sitede çok ucuz lisanslar var.

https://www.yazilimbudur.com

Ben windows ve office lisansı aldım ve kullanıyorum.
Lisansları etkinleştirdim.
Bir problem olmadı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Mustafa Nartkaya yazdı:

Windows ve Office crackleri için boşuna uğraşıyormuşuz.
Aşağıda linkini verdiğim sitede çok ucuz lisanslar var.

https://www.yazilimbudur.com

Ben windows ve office lisansı aldım ve kullanıyorum.
Lisansları etkinleştirdim.
Bir problem olmadı.

Buradan bende office 365 almak istiyorum. Ozellikle 1 TB Onedrive alanina cocuklarin 300 GB resimlerini yedeklemek istiyorum ama bi problem olur mu acaba diye düşünüyorum?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Zınar Turgut yazdı:

Buradan bende office 365 almak istiyorum. Ozellikle 1 TB Onedrive alanina cocuklarin 300 GB resimlerini yedeklemek istiyorum ama bi problem olur mu acaba diye düşünüyorum?

Dediğim gibi 2 lisans aldım,
etkinleştirdim ve kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.