Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Günlük Digital/Elektronik Soru/Cevap Başlığı (Yardım Edeceklere Şimdiden Teşekkürler)

Önerilen Mesajlar

2 dakika önce, H. Cenk yazdı:

yess

--0 dakika sonra eklendi--

peki ne alırdın? 

Tüpten izle abi güneşi karşına alınca nasıl görüntüsü, patlıyor mu vs. Belli ki ucuz yollu arama yapıyorsun hepsi az çok işini görür. 4K olmasına bile gerek yok aslında kaliteli sensör + 1080 benim tercihim olur. 2.el GoPro 3 veya 4 baktım ama yine bunların 2 katı fiyatı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Tüpten izle abi güneşi karşına alınca nasıl görüntüsü, patlıyor mu vs. Belli ki ucuz yollu arama yapıyorsun hepsi az çok işini görür. 4K olmasına bile gerek yok aslında kaliteli sensör + 1080 benim tercihim olur. 2.el GoPro 3 veya 4 baktım ama yine bunların 2 katı fiyatı.

maalesef 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13.10.2018 - 11:14 tarihinde, H. Cenk yazdı:

yess

--0 dakika sonra eklendi--

peki ne alırdın? 

şaomi bu konuda iyi yazılım kısmına iyi ama  azcık pahalı

eken fiyat performans ürünü bence. youtube da özellikle yol videolarına bak abi memnun kalırsan alırsın

not: eken yazılımını ruslar yapıyor diye söylenti var

--1 dakika sonra eklendi--
13.10.2018 - 11:20 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

kaliteli sensör + 1080

hatta bence çok önemli değilse yüksek fps 720p daha iyi. 4k çekince arşivde tutması bile işkence

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
24 dakika önce, Onur Sezgin yazdı:

Kullanıyor musun? Odada eski sistem üstüne telefon takıp şarj eden cinsinden var bose... balkonda falan telefon yetmiyor sanki...

Benim kuzen de var, yazın 1 hafta kullandık sahilde falan. Baya iyiydi. Kendisi de memnundu.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

39 dakika önce, Onur Sezgin yazdı:

Kullanıyor musun? Odada eski sistem üstüne telefon takıp şarj eden cinsinden var bose... balkonda falan telefon yetmiyor sanki...

Mediamarkt'a filan gidip favori şarkılarını tek tek bağlanıp denemeli. Go'nun bir küçüğü vardı eliptik olan, su da geçirmiyordu sanki, ses performansı da fena değildi. Bir de ne kadar bass istediğin de mühim tabi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Mertcan Çelik yazdı:

Mediamarkt'a filan gidip favori şarkılarını tek tek bağlanıp denemeli. Go'nun bir küçüğü vardı eliptik olan, su da geçirmiyordu sanki, ses performansı da fena değildi. Bir de ne kadar bass istediğin de mühim tabi.

Mediamarkt ne arar la balıkesirde ? 

son zamanlarda ceylan erteme sardım... ama rock da hippop da dinliyorum... türkü de... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.