Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

iç Aydınlatmalar Bağımsız Yanar Mı.?

Muzaffer Kalkan

Soru

Merhaba, 2011 focus 3 hb style plus aracımda iç aydınlatma ön ve arka aynı anda yanıyor arkadaki lambada düğme yok sadece arkayı yakamıyorum bunları ayırmanın yolu var mı yoksa arkaya düğmeli bir panel mi almamız gerekiyor. ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Verdiğim şema makyajlı kasa için öncelikle belirteyim, büyük olasılıkla aynıdır ama emin olmaktan zarar gelmez. Bende makyajsız şeması yok.

Şemaya göre arka tarafa anahtarlı lambadan alınıp, 

mavi iptal edilip, (arka ışığı yakan bu)

öndeki lambanın beyaz (kapılar açılınca ışığı açıp kapayan bu) ve siyah (lamba üzerindeki düğmeden lambayı açıp kapayan bu) kablosundan paralel çekilip,

zaten kahverengi (+12) geliyor arka tarafa,

bunlar ilgili yerlere, 

k.rengi 1.

beyaz 2.

siyah 4. bacağa bağlandığında istediğiniz şey olur. 

yalnız bu durumda kapı açılınca iki lamba yanarken, öndeki düğmeye bastığınızda sadece öndeki yanar. Arka taraf için de geçerli.

Clipboard40.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

O zaman bu yöntem tavan lambası kartı bozuk olan araçlarda kullanılabilir.Şoför tarafı tavan lambası sürekli yanıyor.O yüzden ben de şoför tarafının lambasını söktüm bu şekilde kullanıyorum.Yarın bir deneyeyim inşallah çözüm olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.