Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ccc özel Plaka Fiyatları Nedir?

Mustafa Veli

Önerilen Mesajlar

Yeni olduğum için bilmiyorum ama eğer yasaksa bu konuyu silerim.Bİzim arabanın plakası özel konu başlığındaki gibi CCC plaka şimdi ben netden araştırdım pek bilgi bulamadım ama 15-20bin civarı yapıyormuş galiba bu konu hakkında bilgisi olan varmı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Özel derken mesela XX ccc XX gibi ortası özel manasında mı?

Alıcısına göre değişir, kimisi için çok önemli plakanın ne olduğu, kimisi için hiç bir önemi yok. 

Zamanında haberlere Demet Akalın'ın DA plaka için 15.000 tl verdiği çıkmıştı, seçim öncesi belki para eder kim bilir.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 saat önce, Mustafa Veli yazdı:

Yeni olduğum için bilmiyorum ama eğer yasaksa bu konuyu silerim.Bİzim arabanın plakası özel konu başlığındaki gibi CCC plaka şimdi ben netden araştırdım pek bilgi bulamadım ama 15-20bin civarı yapıyormuş galiba bu konu hakkında bilgisi olan varmı ?

Mustafa kardeşim. CCC plaka hakikaten güzel ve özel bir plaka ama bir mana ifade etmesi lazım. Mesela Wv cc si olan biri için belki anlamlı olabilir yada başka bir çağrışımı olan için. Meraklısını bulabilirseniz elbette para eder. Alt üst limit yok. 500 veren de çıkabilir 5000 10000 de. Mesela CEM plaka olsa ben zamanında 5000 TL vermiştim. ?  Yine verebilirim. Zira aldıktan sonra da meraklısına satabiliyorsunuz. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.