Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford B-Max - Genel Başlık- İlk Kez 2012 Cenevre Otomobil Fuarı’Nda Sergileniyor

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Zaten ilk sayfada değil 3. sayfada konuşulmuş ben de yerini yanlış hatırlamışım :D

Fotoyu gördüm ilk sayfada ben.

Tekrar iyidir, bilgiler pekişir, haberlerde de boşuna üç kere seyrettirmiyorlar, ilki uyanıklar, ikincisi geç kalanlar, üçüncüsü geç anlayanlar için.

Bazı tekrarlar bilinçlidir, gereklidir. :kıhkıh:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neyse ben bu arabayı alsam benim küçük (7, E ) takıntılıdır 1 aya kalmaz kurcalaya kurcalaya o kabloyu kesinlikle kopartır. Ayağını takar çeker, elini sokar çeker. İçindeyken kesinlikle kurcalar. Açıkken de eşik gibi üstüne basar arabaya öyle biner ..Kesin yani %100 eminim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neyse ben bu arabayı alsam benim küçük (7, E ) takıntılıdır 1 aya kalmaz kurcalaya kurcalaya o kabloyu kesinlikle kopartır. Ayağını takar çeker, elini sokar çeker. İçindeyken kesinlikle kurcalar. Açıkken de eşik gibi üstüne basar arabaya öyle biner ..Kesin yani %100 eminim

Al işte bak almamak için bir bahane daha ürettin...

Bu arada ufaklık kime çekmiş aceba???

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende sağ arka kapı eşiğinden ve sağ koltuk arkasından ayak izi silmekten bir hal oldum. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çocuklar inanılmaz zeki yaratıklar..İplerin kimde olduğunu hemen öğreniyorlar. İpleri bir kez kaçırdınız mı yandınız.

Bir şey yaptırmak istiyorsa bu hareketleri yapıyor. Biz onun istediğini yaparsak bize ödül olarak akıllı uslu durma şeklinde ödül veriyor. Onun istediğini yapmazsak yandık ve istekleri hiç bitmiyor..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

iphone5 heyecanından bizim bmax fiyat donanım talebimizle bile ilgilenmiyor :) Haklı tabii Bmax nere iphone5 nere .

Şimdi hepsini öğrendim :)

Ama sana kötü bir kötü bir iyi haber var gibi, Abicim ya ecoboost sadece Titanium'da fakat 120 ps ama fiyat iyi 44.5 lira liste tabi

Detayları aylin'e bıraktım :yeah:

B-Max

Trend

1.4 90 Ps 38.250

1.6 105 Ps Powershift 41.250

1.5 75 Ps tdci 46.750

Titanium

1.4 90 Ps 41.250

1.6 105 Ps Powershift 44.250

1.0 T 120 Ps 44.500

1.5 75 Ps tdci 48.750

Metalik Renk 800 Lira

X paket 2000 lira

-Sony

-G. D. Kamerası

-Otomatik Kararan İç Dikiz Aynası - Otomatik Yanan Farlar - Yağmur Sensörü

- vs vs vs

Plus Paket 1500 lira

-Aktif Ş.

-Isıtmalı Cam

-Sürücü yolcu perde hava y.

-Diz hava y.

- vs vs vs

Panaromik Cam tavan 1500 lira

Sync titanium'da var

Hepsinde bile hata yapmış olabilirim :) 2 gün'e hepsi netleşecek

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi hepsini öğrendim :)

Ama sana kötü bir kötü bir iyi haber var gibi, Abicim ya ecoboost sadece Titanium'da fakat 120 ps ama fiyat iyi 44.5 lira liste tabi

Detayları aylin'e bıraktım :yeah:

B-Max

Trend

1.4 90 Ps 38.250

1.6 105 Ps Powershift 41.250

1.5 75 Ps tdci 46.750

Titanium

1.4 90 Ps 41.250

1.6 105 Ps Powershift 44.250

1.0 T 120 Ps 44.500

1.5 75 Ps tdci 48.750

Metalik Renk 800 Lira

X paket 2000 lira

-Sony

-G. D. Kamerası

-Otomatik Kararan İç Dikiz Aynası - Otomatik Yanan Farlar - Yağmur Sensörü

- vs vs vs

Plus Paket 1500 lira

-Aktif Ş.

-Isıtmalı Cam

-Sürücü yolcu perde hava y.

-Diz hava y.

- vs vs vs

Panaromik Cam tavan 1500 lira

Sync titanium'da var

Hepsinde bile hata yapmış olabilirim :) 2 gün'e hepsi netleşecek

Teşekkürler

Bence ölü doğdu..zaten nish bir segment için çılgınca fiyatlar .

far sensörü, yan hava yastığı isteyen metalik boya dahil en baz motorla listesi 45500 (herhalde 43500 44000)e verirler. 90lık bu motor acaip verimsiz (0-100: 13.8 sn Vmax: 171 km) acaip çok yakıyor (4.9/6.0/7.9) ve emisyonu kötü (139) ; buna karşın 1.0T ile alırsan fiyat 3000 daha artıyo. Listesi 48500 oluyor. Herhalde 46500 47000e verirler. Şaka gibi ..Daha dizele veya otomatiğe de bakmadık. Mesela jazzda standart diye panorama tavan da istersen listesi 50000 net oluyor.

jazz fun düz vites listes 43500 olup çok rahat 41500e alınıyor.

fiestanın 1.4 titaniumu 34850 bunun 1.4 titaniumu 41250 ...kararan ayna far yağmur sensörü istersen (ki ben isterim) fiesta 36370 oluyor Bmax 43250 ...

Benim için Bmax 1.0T titanium +tektonik gri+Xpaket+plus paket uygun (Led DRL yoksa almam onu da söyleyeyim) 48800 ediyor.

Şerefsizim jazz fun CVT tercih ederim 45600 listesi .. 2000 kadar indirim yapıyorlar hem de otomatik araba sürmüş olurum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.