Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

100 120 km/h ile Giderken Gaza Basılınca Titreme

Oğuzkaan Kutlu

Soru

Beyler selamın aleyküm arac 2007 model 1.6 tdci collection focus 100 ile 120 ile giderken gaza basilinca araba titremeye basliyor ayagini gazdan cekince hicbir titreme olmuyor arac titrerken direksiyon asla titremiyor sizce sıkıntı nedir? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Merhaba araştırmalarım sonucunda bu konuyu kendi sorunuma çok yakın buldum. Son 1 aydır uzun ve dik bir yolda 100-120-130 km hızlarda seyir ederken araba komple titremeye başlıyor. Ama zangır zangır. Ben alıştım ama Yanımda biri varsa korkuyor. O derece. 6 dan 5 e de düşsem aynı titreme oluyor. Düz yolda ya da yokuş aşağı da olmuyor. İnternetten çok aradım aks, aks lalesi, volan gibi cevaplar buldum. Bir sürü tespit var ama onları eledim. Mesela lastik, rot-balans, direksiyon durumunu düşünerek. Fikir verebilir misiniz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.