Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Şanzıman Yağı Ve Uyumluluk

rıdvan can

Soru

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Evet haklısınız, bende aracı bakımsız bırakmamaktan yanayım ama 90.000 km de değişim periyodu olan aracımda vaktiyle bende çok sordum soruşturdum. Hem maliyetin yüksek oluşu, hem işçilik kalitesinin çok önem arz etmesi, birazda "sorun yoksa dokunmayın" diyenlerin çok olması beni vazgeçirdi.

Bakımı yaptırdığınızda bilgi paylaşırsanız çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

aracı aldıgımda değişim yaptırdım o sıra mobil atf-320 koydurdum4 litre almış  130 binde idi şuan araç 145 binde yine bi şanzıman yag seviyesini ölçtürüp yagın durumuna baktıracagım serviste bakalım artık ne diyecekler 

rıdvan can tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

serviste baktırdım şanzıman yagına motor yagında olan cubuk gıbı ucu yeşil bir kısım bu malzeme sevıesı normal gordum fazlasıda zarar azıda aracımda suan mobil atf-320 var 4lt  almıştı degişimde ExxonMobil''e göre Mobil ATF 320 Ford Mercon X seviyesinde bir yag

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.