Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ön Camın Tavanında Sarkma

Mustafa Veli

Soru

abilerim focusu 2.el aldık aldığımızda böyleydi ön camın tavanı kendini salmış sarkmış oralar neden öyle olmuştur ve orayı nasıl düzeltebilirim yapıştırıcı sürsem dahamı kötü olur veya onlar için özel yapıştırıcılarımı vardır? 

20180602_154213.jpg

20180602_154159.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
52 dakika önce, Mustafa Veli yazdı:

tavanı kendini salmış

Bir döşemeciye danışın derim zira yanlış harekette döşemeyi komple değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

Komple döşeme fiyatı uygunsa değiştirmekte iyi bir seçenek olabilir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

kumaş yapıştırıcıları var.. hyundai aracım 6 yaşında sarkmıştı bakalım 5.5 yaşındaki focusum ne olacak

https://urun.n11.com/jant-kapagi/oto-tavan-dosemesi-yapistirici-yer-dosemesi-kumas-yapistiricisi-P240700863

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sanırım oradan su almış ve sarkmış. Resme göre öyle olduğunu zannediyorum. Diğer yerlerde yok çünkü. Sanki su almış, kurumuş ta öyle kalmış gibi duruyor.   Yapıştırsanız da bence oturmayacak, yerinden çıkacaktır, çünkü o yamukluk diğer yerlere kuvvet uygulayıp yerinden çıkaracaktır diye düşünüyorum. 

Bana kalırsa en iyi seçenek fiyatı uygun gelirse tavan döşemesini değiştirmek. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Çağdaş Kolcuoğlu yazdı:

Sanırım oradan su almış ve sarkmış. Resme göre öyle olduğunu zannediyorum. Diğer yerlerde yok çünkü. Sanki su almış, kurumuş ta öyle kalmış gibi duruyor.   Yapıştırsanız da bence oturmayacak, yerinden çıkacaktır, çünkü o yamukluk diğer yerlere kuvvet uygulayıp yerinden çıkaracaktır diye düşünüyorum. 

Bana kalırsa en iyi seçenek fiyatı uygun gelirse tavan döşemesini değiştirmek. 

Ozmn cama su döküp su alıyomu diye testmi etsem. Babam ıslak bezle silmiş olabilirler demişdi. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
6 dakika önce, Çağdaş Kolcuoğlu yazdı:

Bence yıkamacıya götürdüğünüzde tazyikli su tutturun o bölgeye, o zaman anlaşılacaktır. Ondan sonra bir daha konuşalım. ??

Tmm abi bidaki yıkamada onu denerim.Kendim su döktüm şişeyle bide peçeteyle iyice kontrol etdim su yoktu arabayla gelirkende baya sıkı yağmur yağmıidı hızlı ozmnda bişe yokdu.Dediğin gibi denerim bide.Saol önerin için,önerini denediğimde yazarım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.