Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Yazılım

Mehmet Özbek

Önerilen Mesajlar

2013 Dizel 115 bg aracım var.Sık sık yazılım ile ilgili haberler okuyorum.Açıkçası ilgimi çekiyor.Hem güç artışı hem de daha az yakıt.Ama endişelerim de var.Yazılımlı focus haberlerini de çok az görüyorum.Ecu sökülüp yazılım atılıyormuş.Yazılımlı araç kullanan var mı?Düşüncelerini paylaşırsa sevinirim.Tüm gurup üyelerine selamlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus III > Ford Garajı > Mk3- Sorular ve Sorunlar kategorisinden Mk3- Modifiye > Focus III > Ford Garajı > Mk3- Mekanik & Motor kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
02.06.2018 - 01:17 tarihinde, Barış Kartal yazdı:

Benim aracim 95 bg den 120 bg cikartdi  ecufast e yaptirdim kullaniyorum sorun yasamadim ama mca larda vites gecislerinde biraz duman atma var yaptirmak isterseniz istanbul dudulludayim yardimci olurum

95 ten 115 e falan çıkaramıyormuyuz..illa 125 mi olmalı..dumandan kasıt çok aşırı mı duman atıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

beyin acma kablo modul ekleme yok garanti dışı kalma yok aracin verileri okunur ve ona gore araciniza zarar vermicek yakitini düşürecek ve guzel performans verecek sekilde araciniza ozel olarak muhendis tarafindan yazilim yapilir ve cihazla araciniza uygulanir 60 km yol gittikden sonra araciniza tamamen uyum saglar 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
01.06.2018 - 02:04 tarihinde, Mehmet Özbek yazdı:

2013 Dizel 115 bg aracım var.Sık sık yazılım ile ilgili haberler okuyorum.Açıkçası ilgimi çekiyor.Hem güç artışı hem de daha az yakıt.Ama endişelerim de var.Yazılımlı focus haberlerini de çok az görüyorum.Ecu sökülüp yazılım atılıyormuş.Yazılımlı araç kullanan var mı?Düşüncelerini paylaşırsa sevinirim.Tüm gurup üyelerine selamlar.

3 aydır kullanıyorum ve 135-140 hp arası bir güç alıyorum. Memnunmuyum? Evet. Yakıt sarfiyatı normalden biraz daha düştü. Aldığınız güç aracı çok keyifli bir hale getiriyor. Şu sıralar egr ve enjektörlerle ilgili küçük bir sorunum var fakat bunun yazılımdan kaynaklandığını düşünmüyorum. Beyin sökme işlemi yapılmıyor. OBD üzerinden atılıyor. Ben EcuNation firmasına yaptırdım. Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.