Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Mk3 Sedan Kumanda ile Bagajı Yukarı Kalkmıyor

Erkan Sahinn

Soru

Kumandadan bagaj açma tuşuna 2 kere basıyorum  yukarı kalkmıyor bagaj kapağı (açma sesi duyuluyor). Aracı yeni aldım bagaj kapağı biraz sola kaymış galiba kapak kapanınca sağdaki boşluk soldan biraz daha fazla onla alakalı olabilir mi yada açılır bagaj her pakette yok mu çok araştırdım ama bulamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Öncelikle bu araç sedan ? Başlığı bu yönde değiştiriyorum.

Üzerinde otomatik kaldırma diye bir özellik yok fakat araç düz yolda park edildiyse -veya önü aşağıya doğru- mevcut yaylar kapağı kaldırabiliyor. Bu kadar ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Erkan Sahinn yazdı:

Ben öyle bir özelliği varda bende çalışmıyor diye araştırıyordum ? amörtisörleri tarttım yarıdan yukarıda kaldırmaya başlıyor zaten ?

çift basınca direk kaldırması lazım amortisörüne gaz bastır düzelir tabi bagaj kapağı yamuksa düzgün oturmamışsa ilk önce onu düzeltmek lazım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sedan bagaj kapağında amortisörlük bir durum yok hatırladığım kadarıyla, kapağı yukarı kaldıranlar yaylar. Yani kilitten kurtulduğu zaman kendiliğinden açılıyor yaylar sayesinde. Yaylarınız açılma esnasında döşemeye ya da benzer bir yere takılıyor olabilir. Kapak ya da yaylardaki yamukluk yüzünden işlevlerinin yerine getirmiyor olabilirler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
48 dakika önce, Erkan Sahinn yazdı:

Yakup Bey bagaj kapağı kendiliğinden kalkmıyor diyor ? 

Yalnız ben öyle bir şey demedim ? Uygun koşulda mevcut yaylar kaldırıyor, ama otomatik bagaj diye bir şey yok dedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.