Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hangi Arabayı Almalıyım?

Ercan Gülmez

Önerilen Mesajlar

Burada yazılanlar herkesin kendi beklentilerine göre şekillenmiş yorumlardan oluşuyor. 

Tam anlamı ile nesnel bir değerlendirme için isteklinin beklentilerini net tanımlaması lazım.

Bir Kuga ile Golf aynı potaya girmez.

Kuga'da yüksekte oturursun, kendini zengin ve güçlü hissedersin, ama bir Golf vb HB çevikliği asla olmaz. O motor o kasaya ancak temkinli bir aile babası isen yeter.

Ama zaten anladığım kadarı ile maliyetten elenmiş. 

Ben de konfor, sürüş keyfi, ekonomi arasındaki en iyi dengeyi sunması nedeniyle Golf derim. 

Benim favorim 1.4Tsi 150 PS DSG olur. Tüketimi de çok dert etmem. Zaten dizel benzin makası kapandı ve benzinliler de doğru kullanılırsa yeterince ekonomik. 

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Cem Boneval yazdı:

Burada yazılanlar herkesin kendi beklentilerine göre şekillenmiş yorumlardan oluşuyor. 

Tam anlamı ile nesnel bir değerlendirme için isteklinin beklentilerini net tanımlaması lazım.

Bir Kuga ile Golf aynı potaya girmez.

Kuga'da yüksekte oturursun, kendini zengin ve güçlü hissedersin, ama bir Golf vb HB çevikliği asla olmaz. O motor o kasaya ancak temkinli bir aile babası isen yeter.

Ama zaten anladığım kadarı ile maliyetten elenmiş. 

Ben de konfor, sürüş keyfi, ekonomi arasındaki en iyi dengeyi sunması nedeniyle Golf derim. 

Benim favorim 1.4Tsi 150 PS DSG olur. Tüketimi de çok dert etmem. Zaten dizel benzin makası kapandı ve benzinliler de doğru kullanılırsa yeterince ekonomik. 

Görüşleriniz için teşekkür ederim @Cem Boneval abim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25.05.2018 - 15:31 tarihinde, Ercan Gülmez yazdı:

Sin@Mert Yürüyen hocam golf kullanıcısı olarak senin görüşlerin önemli benim için ☺️

Hocam, ben biraz performansli ve benzinli olsun diye 150’lik golf tercih etmistim. Ama acikcasi ekonomik ve gelecege donuk bir tercih yapmam gerekirse senin icin 1.5 dizel kuganin daha iyi olacagini dusunuyorum. Benim aracim act’li tuketimi cok dusuruyor; ama yeni 150’liklerde act yok. Tuketim ne kadar olur emin degilim... (ben 7-7,2 arasindayim) malzeme kalitesi ve kokpit forddan cok daha iyi tabi, yeni golflerde sahane bir gosterge var, farlar led...  bunlar artilari. Surus keyfi ve malzeme kalitesi derseniz golfun rakibi yok bu secenekler arasinda, ama dizel olsun derseniz kuga suan fordun en iyi arabasi ??

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.