Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Lpg Tankı Simit mi Silindir mi?

Devran D

Önerilen Mesajlar

Herkeze iyi günler. 

2.5 kasa Hb focusum var bagajda 40 lt silindir. Landronze lpg tankı var.Bagajda yer kaplıyor simit tank ve bombe yapmayacak olcude tank varmi. Yedek lastik tam boy değil. Bazı arkadaslar. Simit tank 5 fark yaratiyo etrafinada dolgu yapip bagaj 5 cm yukseliyor diyor. 

Cok fark ediyormu. Yada cikinti olmayan ufak 40 lt tank taktiran varmi.

TAVSIYE VE ÖNERİLERINIZI BEKLIYORUM.

TESEKKURLER

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Lpg Tankı Simit mi Silindir mi? olarak değiştirdi

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus II > Ford Garajı > Mk2- Sorular ve Sorunlar kategorisinden Otomobiller Hakkında > Yakıt ve Lpg Konuları kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

W

25.05.2018 - 14:29 tarihinde, Mehmet Çallı yazdı:

Focus 2 aracımda 35 litrelik simit tank var.Bagajda hiçbir şekilde çıkıntı yaratmıyor.

Yedek lastiğiniz tam boymu incemi. 

Butun mk2 ve 2.5 aynimi bilmiyorum da.  

Tam kac litre aliyor bilginiz varmi. Benim silindir 40 lt yaziyor 35 tamamen bitip arac benzine gecse bile 35 lt gecmiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mk2 nin tam boy diye biliyorum stepneyi.Araç aldığımda lpg liydi zaten.Stepne yok yani.Ama önemli olan stepnin incemi kalınmı olduğu değil yuvasının derinliğinin ne kadar olduğu.En garantisi lpg montajı yapan bir yere gidip tanklara bakmak.Benim depo boşken 35-36 litre alıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.