Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kuga 1.5 Tdci 2017 Aksesuar

Celil Yılmaz

Önerilen Mesajlar

2016 honda civicten 2017 kugaya geçmiş bulunmaktayım.araca henüz tam uyumlu paspas bile bulamadım.bu konuda birbirimize yardımcı olabilirsek diye bu başlığı açtım.tavsiyeleriniz kullandıklarınız varsa yorumlarınız nelerdir.

sizce aksesuar olarak başka ne alınabilir.

anahtar kabı

ön cam güneş koruyucu

bagaj havuzu

torpido kapı kolları ve suluklar için logolu kaydırmaz

Bunları kullanan varsa yorumlarını bekleriz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Servisten aldığınız paspasın sağ ön yolcu koltuğu kilitli mi.serviste bulamadım daha doğrusu ellerinde yoktu.fiyat ne kadar?

Ford Kuga 4D Havuzlu Paspas 2017 ve Sonrası A+Plus http://www.hepsiburada.com/ford-kuga-4d-havuzlu-paspas-2017-ve-sonrasi-aplus-p-HBV000007RUTE?magaza=Günsan Aksesuar

bunu buldum ama tam uymadığını yazmışlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracınız zaten full donanım. Geriye sadece saydıklarınız ve kişiye özel ışıklı kapı eşiği alabilirsiniz. Ayrıca aliexpress ten daha çok içerik bulabilirsiniz.

https://tr.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=AS_20180524130723&SearchText=ford+kuga

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24.05.2018 - 21:14 tarihinde, Celil Yılmaz yazdı:

Servisten aldığınız paspasın sağ ön yolcu koltuğu kilitli mi.serviste bulamadım daha doğrusu ellerinde yoktu.fiyat ne kadar?

Ford Kuga 4D Havuzlu Paspas 2017 ve Sonrası A+Plus http://www.hepsiburada.com/ford-kuga-4d-havuzlu-paspas-2017-ve-sonrasi-aplus-p-HBV000007RUTE?magaza=Günsan Aksesuar

bunu buldum ama tam uymadığını yazmışlar.

Evet. Parça kodu resimlerde var.

paspas1.JPG

paspas2.JPG

paspas3.JPG

--3 dakika sonra eklendi--

fordaksesuar.com adresinde epey alternatif var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Mustafa Kılıç yazdı:

Koku yapıyormu? Önceki aracıma aldığım paspas çok fena lastik kokuyordu, haftalarca havalandırmıştım yinede geçmemişti.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

01.06.2018 - 11:52 tarihinde, Emrah Ha. yazdı:

Koku yapıyormu? Önceki aracıma aldığım paspas çok fena lastik kokuyordu, haftalarca havalandırmıştım yinede geçmemişti.

Koku falan yok gayet güzel. Yalnızca biraz ince. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Kendi aracıma aldıklarım

-paspas ve bagaj havuzu : 5 yıl önce aynı firmadan focus'uma almıştım onun yanında kalitesiz ama 50-100 liraya alınacak paspaslardan iyi yine de. hiç koku yapmadı.

- anahtar kabı : fena değil.

-ekran koruyucu : uygun boyutta kesip taktım en uygun fiyatlı böyle oldu.

bagaja ek göz : oldukça sağlam yapışıyor.

boşluklar için logolu plastik koruyucu: henüz gelmedi.

bagaja ağ: henüz gelmedi.

güneşlik: 150x70 olan var focustan kalan ama boyutu uygun değil. bu 190x90 aldım bizim araca aslında 160x90 lazım ama öyle bir ölçü yok. henüz gelmedi ürün ile ilgili yorum yapamam.

- ön yan kapı camlarına film: llumar çektirdim.

-haftasonuna randevu aldım kapı kollarının arkasına koruma filmi çektireceğim. (ojeli tırnaklar ve beyaz renk uzun vadede kötü bir ikili.)

ayrıca bu aralar "detailing" 'e merak sardığımdan "grit guard", yıkama eldivenleri, uygulama pedleri, jant fırçaları, lastik fırçaları, mikrofiber bezler, kil eldiveni vs vs aracı düzgün yıkamak ve korumak adına yüklü bir alım yaptım.

Titanyum donanım için başka bir şeye gerek var mı bilemiyorum. İlk aracımda oldukça fazla modifiye yaptığım için bıkmıştım. İkinci aracımda (focus) style donanımdı titanyuma benzesin diye ek yaptırdığım, aldığım ürünler mevcuttu. Bunda artık sadece koruma amaçlı uygulama yapıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Ziya Kokarağaç yazdı:

güneşlik: 150x70 olan var focustan kalan ama boyutu uygun değil. bu 190x90 aldım bizim araca aslında 160x90 lazım ama öyle bir ölçü yok. henüz gelmedi ürün ile ilgili yorum yapamam.

Ben hepsiburadadan bulabildim. Biraz pahalı ama ölçü konusunda en iyi o oldu. Marketlerde uygun ölçü bulamadım bir türlü çünkü.

Aslında amerikada orjinal güneşlik var, birebir kesim ama 60 dolar istiyorlar ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Ben hepsiburadadan bulabildim. Biraz pahalı ama ölçü konusunda en iyi o oldu. Marketlerde uygun ölçü bulamadım bir türlü çünkü.

Aslında amerikada orjinal güneşlik var, birebir kesim ama 60 dolar istiyorlar ? 

hangi ürün hocam? miflonlu modellerde türkiye de uygun boyut bulamadım ben. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.