Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2011 Focus Mk3 Bluetooth ile Muzik Dinleme, Torpidoda Aux Ve Usb

Akin yildiran

Soru

Arkadaslar yeniden merhaba. Aracimi yeni alinca da sorular ve sorunlar bitmiyor ne yazik ki. Style paket focus3 kullaniyorum. Telefon ile bluetooth uzerinden konusma yapabiliyorum ancak yine bluetooth uzerinden muzik dinleme imkanim var mi. Bir de aux ve usb girisinin torpido gözünde olmasi biraz garip geldi bana. Surekli torpido kapagi acik tutmak gerekecek sanki. Yan koltukta biri otururken rahatsiz edici. Bunu icin bir cozum bulup uygulayanininz var mi. Teşekkür ederim 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
47 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

ana ünite destekliyorsa, tesisat ve aktivasyonla çalışır ? focccus sizin araçta çalışıyor mu ona bakmak lazım, çalışmıyorsa ids ile bakılabilir, forscande ham data üzerinde düzenleme yapılabiliyorsa o şekilde de yapılabilir. aktivasyonu hallettikten sonra tesisat kolay. önce ekranda görün.

e bunlar nasil yapacam ben. bu denilenlerin hicbirini bilmiyorumki. nerden alabilirim bu destegi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
16 saat önce, Resul özdemir yazdı:

olacakmi, olmayacakmi ? ne yapacaz

Öncelikle focccus araçta çalışıyor mu , çalışıyorsa 123. bayt ("Audio auxiliary input") okunuyor mu? bunlara bakmak lazım. 

Focccus çalışmazsa bir ümit forscan ile bakmak lazım, benim araçta "Audio auxiliary input" yani aux girişi seçeneği bile gelmiyor forscanla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 saat önce, Yunus Emre Öztürk yazdı:

Öncelikle focccus araçta çalışıyor mu , çalışıyorsa 123. bayt ("Audio auxiliary input") okunuyor mu? bunlara bakmak lazım. 

Focccus çalışmazsa bir ümit forscan ile bakmak lazım, benim araçta "Audio auxiliary input" yani aux girişi seçeneği bile gelmiyor forscanla.

anladim. tesekkur ediyorum bu ucuz meseleyle bu kadar ilgilendiginiz icin. son kararim arabayi satacam ? araca misafir olanlara yok, oda yok, suda yok demekten artik utaniyorum ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.