Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sync 3 Version 2.2 ve 2.3'den Versiyon 3.0'a Yükseltme

Murat Kav.

Önerilen Mesajlar

İlginiz için teşekkür ederim. Son olarak sormak istediğim bir şey vardı, konu yeri burası değil biliyorum ama Android Auto uygulamasıyla telefonumu arabama bağlayıp navigasyon kullanmam mümkün mü? Kendim deneme yaptım ama bırakın Android Auto'yu araba telefonu görmedi. Usb takma hatası diye uyarı verdi. Telefon bağlantı şeklini dosya aktarımı olarak değiştirdim fakat sonuç değişmedi. Bağladığım istasyon sağlam oradan daha önce usb bellek ile müzik dinliyordum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Eren Deniz Karaman yazdı:

Android Auto uygulamasıyla telefonumu arabama bağlayıp navigasyon kullanmam mümkün mü?

Değil. Cihazınız android auto ve apple car play desteklemiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yanıtlar için teşekkür ederim. Sanırım multimedya sistemini komple çöpe atacağım. Arabama uyumlu sistem önerebilir misiniz peki? Bir tablet gibi kullanabileceğim; google maps, youtube, spotify vs gibi uygulamaları oynatabilecek bir cihaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Eren Deniz Karaman yazdı:

Yanıtlar için teşekkür ederim. Sanırım multimedya sistemini komple çöpe atacağım. Arabama uyumlu sistem önerebilir misiniz peki? Bir tablet gibi kullanabileceğim; google maps, youtube, spotify vs gibi uygulamaları oynatabilecek bir cihaz.

Lütfen buradan devam edelim ? Siz de araştırma yaparken farklı şeyleri okumak istemezsiniz tahminimce ? https://www.focusclubtr.com/forum/137-mk3-modifiye/

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 yıl sonra...

Arkadaşlar merhaba Salı günü 2017 model bir focus alarak aranıza katıldım bu konun 1. mesajında ki yönergeleri takip ederek ingiltere linkinden vin numarasını yazarak 2.6 gb zipli bir dosya indirdim flash belleğimi exFat olarak formatlayıp zip dosyasını flash açtım flash daki dosyalar resimde ki şekilde  daha sonra bu flashı arabam çalışır vaziyette iken klimanın orda ki usb ye taktım yaklaşık 15 dakika araç çalışır halde bekledim hiç bir şey olmadı bu arada ses sistemi açık ve müzik dinliyordum.kol dayamanın altın daki usb ye de takıp bekledim ve yine bir şey olmadı hali hazır daki versiyonum SYNC3 2.2 Derleme 16280 benim indirdiğim 3.0 nerede hata yapıyorum acaba yardım edermisiniz rica etsem. Teşekkürler.

image.png.18f8df9ae890b6880354b0eb59d8776c.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

47 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Bu ilk yükseltme kurulum 1 saat civarı sürebiliyor. Işıklı usb ye takın. Usb den müzik çalmayın. Dosyalar usb nin kök dizininde ise tamamlanması gerek.

Murat bey cevabınız için teşekkür ederim ışıklı usb dediğiniz hangisi orasını anlamadım klimanın üzerinde olan mı yoksa kol dayamanın içinde olan mı bir de kurulum 1 saat sürüyor dediniz ya o başladık tan sonra mı yoksa başlaması mı 1 saat sürebilir yani araç 1 saat boyunca çalışır vaziyette mi kalmalı 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Müzik dinlediğiniz usb'ye takmanız yeterli. Zaten hepsi öyle olmalı. Sync 2.2'den ilk defa güncelleme yaparken bu süre epey uzun sürüyor. Bende 1 saatten fazla sürmüştü. Şehri epey gezmiştim. Ama stop etmeniz sorun oluşturmamalı, sadece süre biraz daha uzar, prosesi başa alıyor çünkü. Başka usb takılı olmasın güncellemede. Sonrasında çalışmalı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.