Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

    Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

    Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
cuneyt savas

2012 Cmax Titanium X Park Senörü Ve Multimedia

Önerilen Mesajlar

2012 cmax titanium x aldım. Ancak ön park sensörü yok. Sadece arka park sensörü var o da bip bip yapıyor yani ekranda herhangi bir bilgi görünmüyor.
Sorum şu;
Fabrika çıkışlı modellerde Ön park sensörleri emin değilim ama sanki 6'lı sensör gibi geldi bana.. Bunu sonradan taktırabilir miyim? Ve birgeri görüş kameralı multimedia sistem taktırsam ön ve arka sensörleri bu multimedia sisteme entegre edebilir miyim? Deneyen oldu mu? Bana bir yol gösterebilir misiniz?

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eğer otomatik park sistemi yoksa araçta, orijinal gelen park sensörleri yok o modelde. Sonuç olarak aracınızdaki park sensörü piyasada satılan herhangi bir sistem. Hangi multi medya sistemini alacaksanız bu bilgiyle birilikte satıcıya soruyu iletin, büyük ihtimalle uyar.

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orjinal park sistemindeki bilgi aracın beyninden(eğer varsa)ekrana iletilir,sonradan multimedya değişikliğine gitseniz bile multimedyaya bilgi geleceği için bilgiyi ekranda görürsünüz,fakat sonradan takılan park sensörü sistemi aracın beynine bilgi vermeyeceyi için bilgiyi ekranda görmeniz mümkün değil.Sonradan takılan multimedyalarda park sensörü girişi olup olmadığını hiç duymadım.

öneri:Bilgi ekranlı park sensörleri mevcut,öğle kaba sapa'da değiller,görüş alanınınzı etkilemeyecek şekilde(torpido sol köşe olabilir)monte edersiniz,olur biter.

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.