Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Kapı Kilitleri Açıkken Yanan Park Lambaları

Ercan C

Soru

Kapi kilitleri acik iken  veya bagaj kapisi tum kapilar acik iken yanan ön arka park lambalari ve kitledigimiz de parklarda kapaniyor bu durumdan rahatsizim bos bosuna aku bitiyor ve bitti aku ?Bu ozelligi iptal edebiliyormuyuz??

Ercan C tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Bu özellik iptal ediliyormu bilmiyorum.Belki focccus programından kapatılıyordur.Ama kaç senedir focus kullanıcısıyım.Bu tür şeylerden aküm hiç bitmedi.Zaten bildiğim kadarıyla o ışıklar belli süre sonra sönüyor olması lazım.Muhtemelen sizin akünüzün ömrü bitiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
13.05.2018 - 23:15 tarihinde, Ercan C yazdı:

Kapi kilitleri acik iken  veya bagaj kapisi tum kapilar acik iken yanan ön arka park lambalari ve kitledigimiz de parklarda kapaniyor bu durumdan rahatsizim bos bosuna aku bitiyor ve bitti aku ?Bu ozelligi iptal edebiliyormuyuz??

Bu durum akünüzü bitirmez. Muhtemelen akünüzde sorun vardır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aküyü değiştirdiyseniz lambaların aküyü bitirme durumu olmayacaktır.Ama lambaların yanmasını iptal etmek biraz zor.Daha öncede yazdığım gibi anca focccus programında böyle bir özellik varsa öyle kapatılabilir.Ben biraz bakındım programa ama göremedim öyle bir seçenek.Eğer öyle bir seçenek varsa programa daha hakim olan arkadaşlar yazacaktır zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aku aslinda bitik oldugunu sinyalini 10 gun onceden vermeye baslamis ben fark etmedim 3 sefer saat ayari kendiligin den bozuldu meger reset atiyormus Bilginiz olsun aynisi basiniza gelirse aku kontrol ettirin Benim gibi pazar aksami dag basinda kalmayin ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.