Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

O Artık RS

Önerilen Mesajlar

13 saat önce, Eren Can Güldalı yazdı:

rs body kitin maliyeti nedir hocam

12 saat önce, Ufuk Onat yazdı:

Rs body kit maliyet nedir dostum

gule gule kullan masaallah

3400 body kit fiyatı 

1000 tl boya 

750-1000 arası montaj 

750 egzoslar 

500 -750 eıcbach yay body kit montaj sırasındada bir sürü ufak tefek eksikler meydana çıkıyor ufak meblağlı ama ekleyince üst üste para tutuyor .

jant lastik işi apayrı bir dünya oem olursa fiyatlar ciddi uçuk replika sevmiyorsanız işiniz çok zor iyi jant iyi lastik alayım derseniz maniye kıymak şart :)

--3 dakika sonra eklendi--
15 saat önce, Bilal Şentürk yazdı:

ayrıca body kit uygulanırken, ön ızgaradaki tel panel peterkli panel iler değiştirildi. yarıca sağ sis farının açıklığında bulunan silecek suyu deposu beyazdan siyaha boyandı ayrıca radyatör önündeki metal görünümün önüne geçmek için, ön ızgaraya uygulanan petekten  bir katta önüne perdeleme yapıldı.

bu yanlış uğraştırıcı bir iş olmuş bence ben intercooler büyütüp ön kısma taşımıştım baktım kötü görüntü oluşacak direk müdahale ettim komple tampon demiri +radyatörün gözüken kısımları silecek bidonu +intercoolera sprey boya ile siyaha boyadım güzel oldu :d

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

jant lastik işi apayrı bir dünya oem olursa fiyatlar ciddi uçuk replika sevmiyorsanız işiniz çok zor iyi jant iyi lastik alayım derseniz maniye kıymak şart :)

Bi de ülkede ford için jant pazarı çok kısır. Hep aynı jant var. İnsanın alası gelmiyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12.05.2018 - 09:32 tarihinde, Serkan Karakoca yazdı:

3400 body kit fiyatı 

1000 tl boya 

750-1000 arası montaj 

750 egzoslar 

500 -750 eıcbach yay body kit montaj sırasındada bir sürü ufak tefek eksikler meydana çıkıyor ufak meblağlı ama ekleyince üst üste para tutuyor .

--3 dakika sonra eklendi--

bu yanlış uğraştırıcı bir iş olmuş bence ben intercooler büyütüp ön kısma taşımıştım baktım kötü görüntü oluşacak direk müdahale ettim komple tampon demiri +radyatörün gözüken kısımları silecek bidonu +intercoolera sprey boya ile siyaha boyadım güzel oldu :d

serkan boya ve montaj fiyatları biraz uçuk geldi,  evin ikinci arabası olan 4x4 duster'in ön arka tampon, aynalar ve kapı kolları sökülerek boyatmıştım ve kaportacıya 150, boyacıya 450 tl verdim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21 saat önce, Bülent Çelik yazdı:

serkan boya ve montaj fiyatları biraz uçuk geldi,  evin ikinci arabası olan 4x4 duster'in ön arka tampon, aynalar ve kapı kolları sökülerek boyatmıştım ve kaportacıya 150, boyacıya 450 tl verdim

siz bu kiti alıp gidin bakalım tanıdığınız boyacı kaç para isteyecek meşakatli iş komple ön  tampon mübalağsız iç kısmıyla beraber 25.30 parçaya ayrılıyor iç kısımda teferruat çok zaten sensör deliklerini açmak ayrı bir işkence bu kiti boya yapıp düzgünce montaj yaparım diyen tecrübeli usta bulduysanız işim düzgün olsun diyorsanız bu paraları gözden çıkmak gerekli ...

--1 dakika sonra eklendi--
12.05.2018 - 10:02 tarihinde, H. Cenk yazdı:

Bi de ülkede ford için jant pazarı çok kısır. Hep aynı jant var. İnsanın alası gelmiyor. 

değişik olanlar ciddi para işte abi :d 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 saat önce, Servet Ö. yazdı:

????

Sen hayirdir? Nasil bir montaj ucreti bu yahu? Hahahah

ben hayırdır işte şaşmaz kuralları 50-100-150-200 tl hiç 25 li bişey isteyen yok body kiti gören ooo modunda ilk defa yapcaz riskli iş sensör yerleri far yıkama yereleri sıkıntı abi :d ne istersin 1500 :d gibi gibi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.