Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

O Artık RS

Önerilen Mesajlar

• Yakup Ç. A., başlığı O Artık RS olarak değiştirdi
8 saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

güle güle kullanın kazasız belasız cezasız inşallah ...

8 saat önce, Serdar Eryürekli yazdı:

İyi günlerde kullanın.

Teşekkürler iyi dilekleriniz için

--6 dakika sonra eklendi--
3 saat önce, Cem Dilmen yazdı:

Bilal Bey hakikaten çok güzel. Kazasız günlerde binin inşallah. Ama biraz daha detaylı fotolar istiyoruz. İç dış motor vs...

detaylı fotoları hafta sonu eklerim İnşallah.

Yapılan işlemler;

RS body kit,

EcuFast yazılım

Işıklı vites topuzu

Navigasyon aktifleştirme

KN kutu içi hava filtresi.

--12 dakika sonra eklendi--

ayrıca body kit uygulanırken, ön ızgaradaki tel panel peterkli panel iler değiştirildi. yarıca sağ sis farının açıklığında bulunan silecek suyu deposu beyazdan siyaha boyandı ayrıca radyatör önündeki metal görünümün önüne geçmek için, ön ızgaraya uygulanan petekten  bir katta önüne perdeleme yapıldı.

Sırada jant 17" jant olacak.

18" yada 19" olmasını istedim fakat, bunlar için yay takılması lazım. Yay hadisesine karşı değilim lakin, yay takıldığında araba bir miktar alçalacağı için garajıma girişimi çok sıkıntılı hale getirecek girip çıkarken altının sürtmesi durumu söz konusu. bundan dolayı maalesef 17" karar kıldım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Bilal Şentürk yazdı:

Teşekkürler iyi dilekleriniz için

--6 dakika sonra eklendi--

detaylı fotoları hafta sonu eklerim İnşallah.

Yapılan işlemler;

RS body kit,

EcuFast yazılım

Işıklı vites topuzu

Navigasyon aktifleştirme

KN kutu içi hava filtresi.

--12 dakika sonra eklendi--

ayrıca body kit uygulanırken, ön ızgaradaki tel panel peterkli panel iler değiştirildi. yarıca sağ sis farının açıklığında bulunan silecek suyu deposu beyazdan siyaha boyandı ayrıca radyatör önündeki metal görünümün önüne geçmek için, ön ızgaraya uygulanan petekten  bir katta önüne perdeleme yapıldı.

Sırada jant 17" jant olacak.

18" yada 19" olmasını istedim fakat, bunlar için yay takılması lazım. Yay hadisesine karşı değilim lakin, yay takıldığında araba bir miktar alçalacağı için garajıma girişimi çok sıkıntılı hale getirecek girip çıkarken altının sürtmesi durumu söz konusu. bundan dolayı maalesef 17" karar kıldım.

rs body kitin maliyeti nedir hocam

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.