Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Seri Üretimi Başladı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

8 Mayıs'ta seri üretim başlamış oldu. 

Tamamı: https://anasayfa.focusclubtr.com/2018-ford-focus-mk4-seri-uretimi-basladi/

Video: 

2018-Ford-Focus-Mk4-%C3%9Cretim19.jpg

2018-Ford-Focus-Mk4-%C3%9Cretim21.jpg

Fabrikadan kare, buradan da arka camın tamamen inebildiğini görebiliyoruz beklendiği üzere.

mk4.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Ee tabi Eylül'e kadar sadece bunlar satılacak. Yeniler, stoklandıktan sonra sevk ediliyor malum.

Şu geldi aklıma ama US’ymiş. Bendeki beklenti bütün fabrika revizyona girecek bütün bantlardan haldur huldur  mk4 akacaktı ? Yine de o fabrikada olmak istemezdim şimdi, herkesin arkasında ayı bağırıyordur. ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynı anda üretilmesinin sebebi fabrikaların üretime tam seri geçiş dönemidir. Hatta montaja da daha yeni başlanmamıştır. Üretimin ön fazları zaten hattan düşer ancak belirli bir üretim fazına geldikten sonra bir önceki model ile birlikte yenisi üretilmeye başlanır. Hattaki yeni modelin sayısı haftalar,aylar geçtikçe yavaş yavaş artar. 

Bu arada bu kesin satılacak arabalar da olmayabilir,çünkü yeni model 2019 olarak çıkacak. Şu an o model yılında değiliz, yani şuan hatta düşürdükleri araba 2019 diye satılamaz. Büyük ihtimalle hala test araçları .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Ozan Altundal yazdı:

Bu arada bu kesin satılacak arabalar da olmayabilir,çünkü yeni model 2019 olarak çıkacak. Şu an o model yılında değiliz, yani şuan hatta düşürdükleri araba 2019 diye satılamaz. Büyük ihtimalle hala test araçları

Tarihler linkte yazdığım gibi ? 

job 1 üretim başlangıcını yazmıştım eski konuya tam aklımda değil ama oldu bayağı.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Seri Üretimi Başladı olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A. bu konuyu sabitledi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.